RAPALA vs OMEGA (73:79)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Itin nervingose rungtynėse „Omega“ iškovojo pergalę prieš „Rapalos“ ekipą

2012 gruodžio 21 d., Penktadienis, 00:04 val., peržiūros: 2293

Ketvirtadienį (12.20), Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje švyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rapala“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Rungtynėse netrūko kietos kovos ir emocijų, buvo užfiksuota 1 nesportinė, 3 techninės bei 1 diskvalifikacinė pražanga. Beveik visą susitikimo laiką pirmavo šeimininkai, „Rapalos“ krepšininkai, tačiau ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmę „Omegos“ ekipos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 73:79.

Rungtynes geriau pradėjo „Rapalos“ ekipos žaidėjai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui išsiveržė į priekį 5 taškais (14:9). Likus žaisti pusantros minutės pirmajame ketvirtyje svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų (20:18), tačiau sėkmingesnė kėlinio pabaiga leido „Rapalos“ ekipai laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 24:20.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolė ir toliau priklausė „Rapalos“ ekipai, kurie 3 minučių atkarpą laimėjo rezultatu 4:0 ir padidino savo komandos pranašumą iki 8 taškų (28:20). Negana to, už smūgį galva varžovui į nosį diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas „Omegos“ komandos žaidėjas Nerijus Kurklietis. Per likusį kėlinio laiką „Rapalos“ ekipai pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė jau 10 taškų (41:31).

Trečiojo kėlinio pradžia geriau klostėsi svečiams, kurie spurtavo rezultatu 6:0 bei sumažino deficitą iki 4 taškų (41:37). „Rapalos“ komandos žaidėjai nepasimetė bei taikliais metimais tiek iš tolimų, tiek iš artimų distancijų susigrąžino sau dviženklį pranašumą (53:41) įpusėjus kėliniui. Antroje trečiojo ketvirčio pusėje šeimininkams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą bei laimėti kėlinį 12 taškų skirtumu (62:50).

Beveik visą rungtynių laiką pirmavę šeimininkai, „Rapalos“ komandos krepšininkai, rungtynių kontrolę atidavė varžovams ketvirtajame kėlinyje. „Omegos“ ekipos žaidėjai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 20:0 ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes svečiai jau turėjo 8 taškų pranašumą (62:70). Per likusį laiką „Omegos“ ekipos žaidėjams pavyko išlaikyti pranašumą bei laimėti rungtynes rezultatu 73:79.

Po pralaimėtų rungtynių „Rapalos“ komandos treneris Gediminas Mickevičius kalbėjo: „Ateityje kitoms komandos linkiu nesusitikti su tokia „nepilno proto“ komanda, kurie visas rungtynes žaidžia kumščiais, nervais bei bando išprovokuoti visas pražangas tokiais būdais“. „Rapalos“ ekipos žaidėjas Povilas Mickevičius pridūrė: „Pirmiausiai jiems reiktų išmokti žaisti krepšinį kompiuteriu, ir žaisti draugiškai, o tik po to eiti į aikštelę“.

„Omegos“ komandos treneris rungtynes komentuoti atsisakė.

„Rapala“: Mindaugas Pažėra 17 tšk. (16 atk. kam., 7 rez. perd., 8 išpr. praž., 32 naud. bal.), Raimundas Mickevičius 17 tšk., Deividas Ilkinas 17 tšk. (5 atk. kam., 17 naud. bal.), Lukas Kotvickis 11 tšk.

„Omega“: Leonas Kontvainis 28 tšk. (16 atk. kam., 30 naud. bal.), Ričardas Brovka 18 tšk. (2 blk., 22 naud. bal.), Donatas Šliogeris 17 tšk. (5 atk. kam., 7 rez. perd., 24 naud. bal.)

„Omega“ namuose be didesnio vargo įveikė „IT-taškas.lt“ ekipą (2012 spalio 26 d., penktadienis, 20:28 val.)„Rapala“ sezono starte neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Omega" šventė pergalę (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 00:39 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:06 val.)Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)„Sabonio KC Admin“ namuose įveikė „Rapala“ ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo pergalę solidžia persvara (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Po atkaklios kovos "Rapala" iškovojo pirmąją pergalę (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Omega" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 19:48 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)