ASU & Co „AgroVIS“ vs Vilmista (93:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 11 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą

2017 kovo 11 d., Šeštadienis, 14:23 val., peržiūros: 1090

A.Stulginskio universiteto sporto salėje šeštadienio popietę ASU & Co „AgroVIS“ priėmė Vilmista vyrus. Rungtynes tik išmetus ginčo kamuolį tritaškiu pradėjo svečių žaidėjas G.Džiaugys, tačiau netrukus šeimininkai surengė atkarpą 9-0 ir išsiveržė į priekį. Atkakli kova vyko iki pat 8 kėlinio minutės. Vilmista pirmavo 2 taškais, bet dar viena 9-0 atkarpa leido šeimininkams įgyti šiokį tokį panašumą po pirmo ketvirčio 20:13. Antrajame kėlinuke viskas krypo šeimininkų naudai, atsirišęs krepšys iš toli ir taiklūs tolimi A.Stanevičius,L.Stankūnas,A.Bagotyrius tritaškiai vis didino šeimininkų pranašumą, kurių gretose išsiskyrė tik E.Plenta. Po dviejų ketvirčių jau solidžiu skirtumu pirmavo šeimininkai 44:27.

Antroje rungtynių pusėje sužaidus 6 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 24 taškų atžymos, bet tuo metu daugiausia M.Vilimas pastangomis Vilmistos spurtas 9-0 leido mažinti deficitą iki 58:43. Paskutinėse kėlinuko sekundėse sėkmė šypsojosi šeimininkams ir kėlinį taikliu tolimu metimu užbaigė A.Svetickas. Paskutiniajame ketvirtyje ASU & Co „AgroVIS“ surengė tikrą puolimo šuo. Pelnę 32 taškus per kėlinį jie tiesiog diminavo aikštėje ir šventė pelnytą pergalę rezultatu 93:63.

ASU & Co „AgroVIS“: Arvydas Svetickas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (20 atk. kam., 6 rezult. perd.), Aurimas Stanevičius – 16 tšk., Andrius Bagotyrius – 14 tšk.

Vilmista: Egidijus Plenta – 21 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Vilimas – 12 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)