Rimo & Patikima linija vs Kelių priežiūra (67:76)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 16 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmose „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybose ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė

2023 balandžio 16 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 300

Sekmadienį, balandžio 16 dieną, Kauno technoligijų mokymų centre vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurės 2023 varžybos tarp "Rimo & Patikima linija" ir "Kelių priežiūra".

Pirma rungtynių pusė buvo labai atkakli. Komandoms reikėjo laiko, kol pradėjo sėkmingai rinkti taškus. Nors beveik visą pirmąją rungtynių pusę pirmavo "Kelių priežiūra", antrąjį kėlinį geriau užbaigė "Rimo & Patikima linija" ir įgijo minimalų pranašumą – 35:33. Tai pranašavo labai įdomią antrąją dalį.

Antra pusė neparodė nieko naujo. Komandos buvo vertos viena kitos ir varžybos buvo taškas į tašką. 58:56 prieš lemiamą ketvirtį laiminėjo "Rimo & Patikima linija". Ketvirtąjį kėlinį 6:0 spurtu pradėjo "Kelių priežiūra" ir po to iš kart sekė "Rimo & Patikima linija" minutės pertraukėlė. Jau atrodė, kad "Kelių priežiūra" pradės kontroliuoti varžybas ir pasiekti gan užtikrintą pergalę, bet "Rimo & Patikima linija" nepasidavė. Vis gi, metimai nesukrito ir varžovų prisivyti nepavyko. Rungtynes rezultatu 67:76 (17:20, 16:15, 25:21, 9:20) laimėjo "Kelių priežiūra".

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2023 balandžio 16 d., 20:45 val.
kkl nuostatai negalioja:D bent jau ne visiems.akivaizdus nuostatų pažeidimas,bet vistiek nesiims jokių priemoniųblush
Anonimas2023 balandžio 16 d., 14:34 val.
Žaidšjai negalintys žaisti Sportturas Dižioji ir Mažoji taure..idomu ar komandos iš vis skaito nuostatus..
Laurynas Bunys  Rimo-Patikima linija
Edvinas Vaupšas Omega
Benas Balčiūnas Omega
III. DALYVIAI

1. Turnyre gali dalyvauti, visos komandos ir žaidėjai kurie atitinka žemiau išvardytus šiuos nuostatus:
2. Krepšininkai, turintys arba turėję 2022/2023 metų sezono LKL, NKL, RKL ir užsienio profesionalios lygos licencijas, turnyre žaisti negali;
3. Komandoms draudžiama registruoti žaidėjus iš KKL I lygos 2022/2023 pirmenybių po reguliariojo etapo pagal statistikos naudingumo koeficientą EFF turinčius 9 ir daugiau balų (≥9 EFF);
4. Komandoms draudžiama registruoti žaidėjus iš KKL II lygos 2022/2023 pirmenybių reguliariojo etapo D pogrupio TOP-6 (1-6 vietos) komandų pagal statistikos naudingumo koeficientą EFF turinčius 9 ir daugiau balų (≥9 EFF);
5. Komandoms draudžiama registruoti žaidėjus iš KKL Įmonių lygos 2022/2023 pirmenybių reguliariojo etapo C pogrupio TOP-4 (1-4 vietos) komandų ir pagal statistikos naudingumo koeficientą EFF turinčius 9 ir daugiau balų (≥9 EFF);
6. 2006 metais ir vėliau gimusiems krepšininkams meistriškumo apribojimai netaikomi;

„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Dust2“ po atkaklios kovos įsirašė pergalę (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)Valpainiai įveikė Kelių priežiūrą (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:01 val.)M. Dirmauskio metimas išplėšė pergalę „Dust2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:53 val.)