Parabelis vs Sparta (83:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų

2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 1052

2015 balandžio 16 dieną, Pavasario „Sportturas“ taurės 2015, aštuntfinalyje, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko „Parabelis“ (šeimininkai) ir „Sparta“ (svečiai). Pirmame kėlinyje „Parabelis“ nutolo ir susikrovė dviženklį pranašumą – 13:23, kurį antrame kėlinyje kiek sumažino „Sparta“ – 34:42. Trečią kėlinį galingai ir labai susikaupę pradėjo „Spartos“ vyrai, kurie greit išsiveržė į priekį – 48:43. Skirtumas dar labiau išaugo – 55:47, o tada pabudę šeimininkai sugwbėjo iki kėlinio pabaigos reultatą išlyginti – 59:59. Ketvirtame kėlinyje jau greit iniciatyvą perėmė „Parabelis“ ir užtikrintai finišavo, bei žengė į ketvirtfinalį – 83:74.

„Parabelis“: Andrius Birulinas – 27 tšk., Karolis Kubilius – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Juras Kulvecas – 19 tšk. (12 atk. kam.)

„Sparta“: Tadas Šeštokas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 16 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 13 tšk., Giedrius Prabulis – 12 tšk. (6 perimt. kam.)

„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:27 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)„Sparta“ užsitikrino vietą pavasario lygos didžiojoje taurėje. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:29 val.)Pogrupio lyderių mūšyje „Nematytų“ penketukas parklupdė „Parabelį“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:46 val.)