KAUNO AUTOBUSAI vs BMS & KK POLICIJA (88:72)Auksas+ » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 02 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno autobusai" palaužė "BMS & KK Policijos" ekipą

Špoko metimui bando sutrukdyti Tomas Adomaitis
2007 balandžio 03 d., Antradienis, 00:07 val., peržiūros: 2780
Pirmose "Aukso+" lygos pusfinalio rungtynėse, tarp aikštės šeimininkų "Kauno autobusų" ir "BMS & KK Policijos", pergalę rezultatu 88:72 (25:14, 16:19, 22:16, 25:23) iškovojo namų ekipa. "Kauno autobusai" solidžią persvarą įgijo jau pirmajame ketvirtyje ir iniciatyvos iš savo rankų nepaleido iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo šeimininkų komandos įžaidėjas A.Šaulys, priešininkų komandos lyderis T.Ališauskas atsakė taikliu dvitaškiu. Tuomet "Kauno autobusai" gražiu žaidimu laimėjo atkarpą 12:2 ir įgijo 11 taškų persvarą – 15:4. Svečių ekipos tylą puolime nutraukė D.Karaluko tritaškis metimas. Kėlinys baigėsi aikštės šeimininkams pirmaujant 25:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais T.Adomaičio (
"BMS & KK Policija") ir E.Juškevičiaus ("Kauno autobusai") tolimais metimais. Paskutinis svečių pasispardymas vyko šio ketvirčio pradžioje, po spurto 0:12 "BMS & KK Policija" išlygino rungtynių rezultatą – 29:29. Bet šeimininkai sėkmingiau sužaidė pirmosios mačo dalies pabaigą ir vėl išsiveržė į priekį 8 taškais – 41:33.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, "Kauno autobusai" ramiu bei gražiu žaidimu saugojo anksčiau įgytą persvarą, tuo tarpu jų varžovai žaidė nervingai, intrigą rungtynėse bandė atkurti tolimais metimais, bet nesėkmingai. 28-ąją rungtynių minutę
"BMS & KK Policijos" komandos gynėjui T.Ališauskui buvo skirta techninė pražanga, už replikas teisėjams, po jos šeimininkai susikrovė rekordinę 18 taškų persvarą – 63:45.

Svečiams viltis žybtelėjo po dviejų iš eilės taiklių T.Adomaičio tritaškių (63:55), bet netrukus po E.Juškevičiaus ("Kauno autobusai") tolimo metimo ir 5 iš eilės be atsako pelnytų E.Stanionio taškų beveik viskas šiose rungtynėse tapo aišku. 33-ąją rungtynių minutę nesportine pražanga buvo nubaustas svečių komandos žaidėjas T.Adomaitis, grubiai stabdęs priešininkų greitą ataką. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:72, visi šeimininkų komandos žaidėjai, po šios svarbios ir gražios pergalės švytėjo džiaugsmu.

Pakalbintas nugalėtojų treneris A.Juodelis teigė, kad pergalę lėmė gerai sužaistas pirmasis kėlinys: "Įgijome 11 taškų persvarą, paskui ramiu žaidimu išlaikėm ją iki rungtynių pabaigos". A.Juodelis rungtynių arbitrui T.Baniui skyrė 9, P.Čižauskui – 8 balus. Tuo tarpu
"BMS & KK Policijos" stratego M.Brazio teisėjų įvertinimas buvo daug kritiškesnis – 5 balai iš dešimties.

"Kauno autobusai": M.Linkevičius – 22 tšk. (
8/13 (62%) – dvitaškiai, 2/5 (40%) – tritaškiai, 10 atk. kam., 5 išpr. pražangos), E.Juškevičius – 19 tšk. (3/4 (75%) – dvitaškiai, 3/7 (43%) – tritaškiai, 5 išpr. pražangos), A.Žukauskas – 18 tšk. (8/10 (80%) – dvitaškiai, 9 atk. kam.), A.Šaulys – 15 tšk. (7 rez. perdavimai).

"BMS & KK Policija": T.Ališauskas – 29 tšk. (12/17 (71%) – dvitaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. perdavimai, 6 išpr. pražangos), T.Adomaitis – 25 tšk. (2/3 (67%) – dvitaškiai, 7/17 (41%) – tritaškiai), D.Karalukas ir T.Simutis po 7 tšk.
"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS & Policijai" (2007 kovo 02 d., penktadienis, 22:43 val.)"Era+Eternit" nušlavė iš savo kelio "BMS & Policija" ekipą (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 13:44 val.)"Kauno Autobusai" nepasigailėjo "Sabonio KM-89" (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Kauno autobusai" pririedėjo "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 24 d., antradienis, 23:44 val.)"Kauno Autobusai" nugalėjo "ESS" tik po pratęsimo (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Sabonio KM-89" nesugebėjo pasipriešint "BMS & Policijai" (2006 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"Kauno autobusai" vos išnešė sveiką kailį nuo "ESS" (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Kauno autobusai" rungtynėse prieš "Sabonio KM-89" pagerino du KKL rekordus (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Kauno Autobusai" permainingoje kovoje įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)Sunki "BMS & KK Policijos" pergalė vėl po eilinio pratęsimo (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:56 val.)