Enerstena vs Omega (49:113)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 20:49 val., peržiūros: 1030

Vasario 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Omegą“. „Enerstena“ buvo iškovoję vieną pergalę ir šešiolika kartų buvo pralaimėję. „Omegos“ sąskaitoje buvo devynios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 5:5. Po taiklių abiejų komandų tolimų metimų, ketvirtą minutę, vieno taško persvarą turėjo „Omega“ (10:11). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Omega“ (10:15). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių „Omega“ turėjo aštuonių taškų persvarą (17:25).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Omega“. Svečiai dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:8 (17:33). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų (23:37), o minutės pertraukėlės paprašė „Enerstena“. Po jos Svečių persvara sparčiai augo. Aštuntą minutę komandas skyrė 20 taškų (25:45). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Omega“ (25:52). Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (27:54).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 27 taškai (31:58). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Omega“ (31:63). Sužaidus keturias minutes „Enerstena“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai pelnė dvitaškį, bet po jo jų puolimas užstrigo, o „Omega“ pelnė 11 taškų be atsako (33:74). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 41 taškas (38:79).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (40:81). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Omega“ (40:88). Baigiantis ketvirtai minutei tritaškį pataikė „Enerstena“ (43:88). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Omega“ (43:97). Septintą minutę „Omega“ pelnė šimtąjį tašką (45:100). PAskutinėmis rungtynių minutėmis „Omega“ toliau didino persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 49:113.

“Omega“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo septynioliktą kartą.

„Omegos“ treneris R.Urkis: „Viskas šiandien buvo gerai. Uraganinis puolimas, gera gynyba.“ Paklaustas, ar daugiau dėmesio skyrė gynybai ar puolimui, treneris atsakė :“Artūras Darašas šiandien puikiai sužaidė tiek puolime, tiek gynyboje :).Visumoje viskas buvo labai gerai, vyresnių žaidėjų su jaunais buvo sąveika labai gera. “

Enerstena: Andrius Čižinauskas – 17 tšk., Andrius Rimavičius – 13 tšk., Tadas Rimavičius – 10 tšk.

Omega: Amandas Urkis – 33 tšk. (5 rezult. perd.), Matas Sodonis – 29 tšk. (8 rezult. perd.), Stepas Butautas – 20 tšk. (8 rezult. perd.), Nerijus Kurklietis – 10 tšk.

„Enerstena“ nesugebėjo mesti iššūkio „Omegai“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 21:57 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 00:10 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)