KAUNO ENERGIJA vs KORIO GRUPĖ (83:86)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Korio grupė" išplėšė pergalę

Nerijus Paulauskas demonstruoja puiku žaidimą
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 3089

Neabejotinai vienose triukšmingiausių šio sezono KKL rungtynių "Korio grupė" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę 86:83 (27:22, 20:20, 13:15, 26:26) ir išsaugojo savo viltis patekti tarp 4 stipriausiųjų "Įmonių" lygos ekipų.

"Tai buvo rungtynės vertos finalo", – po rungtynių reziumavo "Korio grupės" vyriausiasis treneris N.Jaškūnas. Šie jo žodžiai puikiai iliustruoja aikštėje ir už jos ribų tvyrojusią įtampą. Nors rungtynės vyko "Kauno energijos" sporto salėje, gausų sirgalių būrį atsivežęs Korys susilaukė begalo didžiulės paramos iš sirgalių pusės.

Rungtynes sėkmingiau pradėję "Korio grupės" krepšininkai (18:5) vėliau krito į duobę ir "Kauno energija" likvidavo turėtą deficitą. Visgi praktiškai visą rungtynių laiką kelių taškų persvarą turėję aikštelės svečiai šventė sunkią pergalę.

Jau pirmojoje susitikimo atkarpoje “Korio grupė” išsiskyrė kovingumu ir užsivedimu. Palaikomi savo sirgalių jie netruko jau pirmoje atkarpoje įgyti dviženklės persvaros (12:3). Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir po taiklių Deivydo Čereškos ir Skirmanto Staniulio tolimų metimų, “korio grupės” pranašumas ištirpo iki 5 taškų (27:22).

Beje, jau pirmame ketvirtyje už priekaištus arbitrams technine pražanga buvo nubaustas “Korio grupės” gynėjas Saulius Skruodis.

Likusį rungtynių laiką nė vienai komandai nebepavyko atitrūkti. Antrąjį ketvirtį komandos sužaidė taikiai ir sirenai paskelbus apie didžiąją rungtynių pertrauką “Korio grupė” vis dar turėjo 5 taškų pranašumą. Pastebėtina, kad per pirmąją rungtynių dalį “Korio grupė” suklydo vos 2 kartus. Tuo tarpu “Kauno energija” varžovams padovanojo 7 kamuolius.

Trečiojoje susitikimo atkarpoje “Kauno energijai” savo deficitą pavyko apkarpyti dar 2 taškais ir lemiama kova užvirė paskutiniame ketvirtyje. Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai netruko išlyginti ir net persverti rezultato (80:77), tačiau tuomet jie pralaimėjo atkarpą 0:6 ir prarado iniciatyvą.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti minutei vienu tašku pirmavo “Kauno energija” (80:79) ir kamuolys dar buvo jų rankose. Tačiau Skirmantas Staniulis prametė skubotą tritaškį, o kitoje atakoje “Korio grupė” realizavo du baudos metimus. Likus 13 sekundžių, “korio grupės” persvara siekė jau 4 taškus (85:81), tačiau greitai per visą aikštelę kamuolį persivaręs S.Staliunis metė iš toli, nepataikė, o po to dar spėjo atkovoti kamuolį ir pelnyti 2 taškus. “Korio grupės” persvara ištirpo perpus (83:85).

Kitoje atakoje N.Paulauskas buvo sustabdytas pražangomis, tačiau jis realizavo vos vieną baudos metimą, to palikdamas šansą varžovams. Visgi iš G.Romančiko kamuolį perėmė tas pats N.Paulauskas ir taip įtvirtino savo komandos pergalę.

Gediminas Vasiliauskas (“Kauno energija”) po rungtynių teigė, kad jo komanda neapsigynė nuo tolimų metimų ir prastai sužaidė paskutinėmis sekundėmis: “Neapsigynėme nuo tritaškių, o dar tos lemiamos klaidos..., – apgailestavo G.Vasiliauskas. – Dabar laukiame trečių rungtynių”.

Rungtynėms teisėjavusių arbitrų darbą komandos įvertino vienodai – skirdamos po 8 balus.

Nugalėtojams 44 taškus įmetė Nerijus Paulauskas. 17 pridėjo Nerijus Gricius, 15 – Laimonas Zvegas.

“Kauno energijos” ekipoje išsiskyrė Skirmantas Staniulis ir Marius Antanaitis. Jie atitinkamai pelnė 25 ir 24 taškus.

"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)"Korio grupė" nušlavė "Antakorą" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 13:01 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)"Korio grupės" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 12:46 val.)"Kauno Energija" iškovojo dar vieną pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 23:38 val.)"Korio Grupė" vis sunkiau sustabdoma (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 12:48 val.)„Korio grupė“ nesunkiai iškovojo pirmąją pergalę (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:47 val.)