Restauratoriai & Hausa vs DNC Eoltas & ISL Santermita (78:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą

2015 balandžio 11 d., Šeštadienis, 00:07 val., peržiūros: 1110

Balandžio 10 dieną, Kauno energijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ didžiosios taurės antrosios ketvirtfinalio varžybos. Susitiko „Restauratoriai & Hausa“ (šeimininkai) ir „DNC Eoltas & ISL Santermita“ krepšininkai. Pirmąsias varžybas „Restauratoriams“ pavyko laimėti minimalia persvara. Šį kartą „DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau nuo pat pradžių buvo nusiteikę taip, kad tai daugiau nepasikartotų. Jau pirmajame kėlinyje išsiveržę į priekį, svečiai visų varžybų metu prilaikė mažesnę ar didesnę persvarą ir galop nugalėjo savo varžovus rezultatu (78 – 89).

Rungtynėms prasidėjus abi ekipos apsikeitė keletu taiklių metimų, tačiau iškart po to svečiai pradėjo spurtuoti. Visiškai perėmę iniciatyvą, „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai laimėjo pirmą kėlinuką net 15 taškų skirtumu (14 -29).

Antrajame kėlinuke žaidimas kiek aprimo. Nors šeimininkams pradžioje kėlinio pavyko pataikyti 2 tolimus metimus, likusi kėlinuko dalis jiems buvo labai nesėkminga. Kol šeimininkai metimus vieną po kito svaidė pro šalį, svečiai nesnaudė ir padidino savo pranašumą iki 22 taškų (22-44). Visgi pačioje kėlinuko pabaigoje, šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus be atsako itr sušvelninti deficitą iki 17 taškų (27 – 44).

Po ilgosios pertraukos, kiek geriau atrodė šeimininkai. Kur kas efektyviau pradėję trečią kėlinuką jie pradėjo po truputį vytis varžovus. Vienu momentu netgi buvo sumažinę deficitą iki 7 taškų (48-55). Visgi kėlinukui einant į pabaigą svečiai susiėmė ir kiek geriau užbaigę kėlinį padidino savo pranašumą iki 13 taškų (49 – 62).

Paskutinis rungtynių kėlinukas intrigos sulaukė tik jam artėjant prie pabaigos. Likus vos porai minučių iki rungtynių pabaigos, šeimininkai pradėjo spausti varžovus ir gan greitai tirpdyti pranašumą. Tačiau svečiai išlaikė šaltus nervus, tvarkingai susidorojo su šeimininkų taikomu spaudimu ir iškovojo pergalę 11 taškų skirtumu (78 – 89).

Restauratoriai & Hausa: Vygintas Kalesnikas – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Jonas Snudaitis – 25 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Karolis Čepanonis – 17 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Julius Demenius – 20 tšk., Karolis Meiliūnas – 18 tšk. (16 rezult. perd.), Tomas Každailis – 16 tšk., Paulius Valentukonis – 14 tšk., Edgaras Zaidelis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ treneris D.Budrinas:

„Pirmąsias varžybas pralaimėjote, o dabar pergalė buvo iškovota netgi ne taip ir sunkiai, ar keitėte žaidimo strategiją ar tiesiog „taip jau išėjo?“

„Na, šiaip jau gal pirmos varžybos buvo kaltos, nes ten paleidom pergalę… Per žioplumą, nes jau buvom praktiškai laimėję varžybas.. O šiandien pataikėm savo metimus, žaidėm ramiau ir na ką… viskas pagal galimybes.“

Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)