DUMBLAS vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (72:77)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą"

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 1876

Sekmadienį (04.22), Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ (svečiai). Visų rungtynių metu vyko atkakli kova. Primoje rungtynių dalyje savo žaidimą diktavo šeimininkai, tačiau antroje pusėje geriau sekėsi svečiams, kurie sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti 5 taškų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes. Rungtynių rezultatas – 72:77 (20:22, 26:17, 11:21, 15:17).

Pirmą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo T.Bulotas. Kurį laiką rezultatas laikėsi apylygis, tačiau tada šeimininkai spurtavo 6:0 įgijo pranašumą. Bet svečiai atsakė atkarpa 2:10, prie kurios daugiausiai prisidėjo K.Rainys pataikęs 2 tritaškius. Po šio spurto svečiai įgijo minimalų pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos keitėsi tiksliomis atakomis, o po kelių iš eilė E. Jančiausko taškų svečiai padidino savo persvarą iki 2 taškų. Rezultatas po kėlinio – 20:22.

Antrą kėlinį kur kas geriau pradėjo šeimininkai 14:0 ir įgijo 12 taškų persvarą. Daugiausiai prie gero šeimininkų žaidimo prisidėjo 6 taškus pelnęs D. Baltrušaitis ir 5 pridėjęs R.Šiumeta. Vėliau svečiai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti žaidimą, o po A. Čekanausko tritaškio skirtumas sumažėjo iki 7 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 46:39.

Trečią ketvirtį komandos pradėjo lygiu žaidimu. O po D. Vozbino tritaškio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų. Po to sekė dar vienas K. Rainio tritaškis ir skirtumas sumažėjo dar vienu tašku. Tačiau jau kitos atakos metu šeimininkų komandos žaidėjas D. Baltrušaitis pataikė tritaškį ir vėl padidino savo komandos pranašumą. Bet tada sekė svečių komandos spurtas 0:6 ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. O kėlinio pabaigoje po A. Čekanausko dvitaškio ir K. Rainio tritaškio persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po ketvirčio – 57:60.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo K. Rainio tritaškiu, bet tada sekė šeimininkų spurtas 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo 6 taškus pelnęs T.Bulotas. Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, vedini K. Rainio ir E. Jančiausko, pelniusių atitinkamai 6 ir 7 taškus, sugebėjo susikrauti pranašumą ir iškovoti pergalę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 72:77.

Po rungtynių „Dumblas“ komandos treneris, S.Steikūnas sakė: „Sveikinu varžovus su pergale. Pralaimėjo priežastis užstrigęs puolimas antroje rungtynių pusėje. Mes antroje dalyje pelnėm tik 26 taškus, o varžovai sužaidė geriau. Esame kovingai nusitekę prieš antrąsias rungtynes.“

„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ komandos treneris, Andrius Čekanauskas sakė: „Sunki, bet manau pelnyta pergalė. Aišku džiaugiamės, bet dar ne pabaiga, laukia antros rungtynės. “

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Tadas Bulotas 30 tšk., Deimantas Baltrušis 17 tšk. (6 rez. perdavimai), Tomas Pukelevičius 14 tšk. ( 8 išprovokuotos pražangos)

Svečius į pergalę vedė Kristupas Rainys 30 tšk. (6 rez. perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos), Andrius Čekanauskas 20 tšk. (11 atkovotų kamuolių), Evaldas Jančauskas 19 tšk. (15 atkovotų kamuolių)

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:07 val.)