BC „Ambi“ vs Naujokai (70:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

BC „Ambi“ po atkaklios kovos palaužė „Naujoku“ ekipą.

2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1140

Pirmadienį, spalio 27 dieną, VDU sporto centre įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos BC "Ambi" ir "Naujokų" ekipos. Rungtynes abi komandos pradėjo žaisdamos apylygiai, po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (15:15). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko dvitaškiu metimu atitolti ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (35:33). Trečiame kėlinyje BC "Ambi" sužaidė puikų kėlinį, po kurio skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų – (58:45). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai bandė vytis varžovus, bet puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį BC "Ambi" šventė pirmą pergalę rezultatu – (70:63).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu (2:7), vėliau šeimininkai atsakė dviem taikliais dvitaškiais ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (8:9). Sužaidus dar 3 minutes "Naujokų ekipai" pavyko padidinti skirtumą iki 4 taškų (10:14), bet kėliniui baiginėjantis BC "Ambi" pavyko priartėti ir išlyginti rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo galingu šeimininkų spurtu (13:2) ir pirmą kartą BC "Ambi" įgijo dviženklį pranašumą – (28:17). Sužaidus dar 4 minutes "Naujokai" surengė savo spurtą, kuris leido sumažinti atsilikimą iki vieno taiklaus metimo – (30:28). Kėliniui baiginėjantis, šeimininkai neleido daugiau svečiams priartėti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai – (35:33).

Trečiasis kėlinys prasidėjo 5 šeimininkų taškais, kurie leido vėl įgyti 7 taškų pranašumą – (40:33). Vėliau svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (44:41). Kėliniui įpusėjus svečiai papuolė į duobę iš kurios neišlipo sausi. Šeimininkai tuo puikiai pasinaudojo surengė spurtą – (14:4) ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 13 taškų – (58:45).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Naujokų" spurtu – (2:6), kuris leido sumažinti skirtumą iki 9 taškų – (60:51). Sužaidus dar apie 3 minutes šeimininkams vėl pavyko atitrūkti nuo varžovų ir likus žaisti apie 2 minutes komandas skyrė 15 taškų – (68:53). Visgi rungtynių gale šiek tiek pasistengę svečiai sumažino atsilikimą iki 7 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (70:63).

Po laimėtų rungtynių BC "Ambi" komandos treneris kalbėjo: "Rungtynės buvo labai sunkios, buvo daug jaudulio. Manau šiandien mūsų komandai sekėsi, gale pataikėm kelis metimus, apsigynėm ir pasisekė. Šiandien nebuvo dar kelių žaidėjų, buvo per trumpas suolas."

BC „Ambi“: Karolis Dulinskas – 15 tšk., Julius Povilaitis – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Tamaliūnas – 13 tšk., Eiridas Zabarauskas – 11 tšk.

Naujokai: Tomas Čepkauskas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Zaveckas – 14 tšk., Andrius Zakarevičius – 10 tšk.

„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)Atkakliose rungtynėse „Sportija“ palaužė „Naujokus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)