Restauratoriai & Hausa vs Hidraulinės sistemos (57:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1242

Balandžio 3 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius „Hidraulines sistemas“. Ketvirtfinalyje „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sanitex“, o „Restauratoriai & Hausa“ „Kauno tiltus“.

Rungtynių pradžioje komandos geriau gynėsi nei žaidė puolime. Sužaidus dvi minutes rezultatu 0:4 pirmavo „Hidraulinės sistemos“ (0:4). Dar po dviejų minučių komandas skyrė du taškai (2:4). Vėliau persvara pamažu pradėjo augti „Hidraulinių sistemų“ naudai. Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė devyni taškai, o „Restauratoriai & Hausa“ paprašė minutės pertraukėlės (6:15). Po minutės pertraukėlės penkis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (11:15). Kėlinio pabaigoje svečiai padidino persvarą iki penkių taškų (11:16).

Antras kėlinys prasidėjo „Hidraulinių sistemų“ tritaškiu (11:19). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Restauratoriai & Hausa“ (13:19). Trečią minutę, po antro iš eilės taiklaus tritaškio, „Hidraulinių sistemų“ pranašumas padidėjo iki 12 taškų (13:25). Ketvirtą minutę tritaškį pataikė „Restauratoriai & Hausa“ (16:25). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Hidraulinių sistemų“ pranašumas padidėjo iki 13 taškų (16:29). Prasidėjus antrai kėlinio pusei septynis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (23:29). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės. Ketvirčio pabaigoje svečių pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (25:33).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei penkis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (30:33). Visgi trečią minutę šeimininkų puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję „Hidraulinės sistemos“ pelnė 10 taškų be atsako (30:43). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė 16 taškų (34:45). Netrukus svečių persvara padidėjo iki 16 taškų (34:50). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o „Hidraulinės sistemos“ išsaugojo 15 taškų pranašumą (42:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė „Restauratoriai & Hausa“, bet netrukus taikliu tolimu metimu atsakė „Hidraulinės sistemos“ (46:60). Šeštą minutę „Hidraulinių sistemų“ pranašumas išaugo iki 18 taškų (48:66). Vėliau komandos žaidė lygiai, „Hidraulinės sistemos“ neleido varžovams atkūrti intrigos. Solidžią persvarą išlaikę „Hidraulinės sistemos“ įveikė varžovus rezultatu 57:76.

Antros pusfinalio rungtynės vyks Balandžio 6 dieną 20:30 A. Sabonio KC sporto salėje.

„Hidraulinių sistemų“ žaidėjas K.Šabūnas: „Pirmavome visą laiką ir pergalę beveik turėjome nuo pat pirmo kėlinio. Neatleido vyrai nei vieno kėlinio, nedavė pailsėti, visi buvo susikaupę pilnai. Derinių šiandien pasidarėme, tritaškiai krito labai gerai. Jei taip seksis ir toliau su vėju praeisime pusfinalį.“ Paklaustas, ką galvoja apie sekančias rungtynes ir ar netrūks motyvacijos ir susikaupimo po lengvos pergalės, žaidėjas atsakė: „Motyvacijos tikrai ne. Bandysime išlaikyti tokį patį žaidimo lygį ir net gal paforsuoti daugiau.“

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 19 tšk., Jūris Goštautas – 15 tšk., Martynas Veršinskas – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 20 tšk. (16 atk. kam.), Martynas Kudakas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Liudas Čekavičius – 14 tšk., Marius Markevičius – 13 tšk.

„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Restauratorius & Hausa“ ir pateko į Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių finalą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)„Rind“ įmonių lygos aštunfinalyje ‒ lengvas „Restauratoriai & Hausa” žingsnis į priekį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:38 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)