KAUNO RAMI vs SPORTO FĖJA& INTERNETAS VISIEMS (77:75)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 24 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

"Kauno Rami" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį

2012 balandžio 24 d., Antradienis, 20:47 val., peržiūros: 3903

Antradienį (04.24) A. Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio C lygos "Topsport" antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Rami" (šeimininkai) ir "Sporto Fėja & Internetas Visiems" (svečiai). Pirmosios minutės prasidėjo itin kovingai, ekipos negailėjo varžovams pražngų. Taigi šis stilius geriau atitiko svečių žaidimą, kurie ir laimėjo ketvirtį. Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai nerezultatyviai, tačiau skirtumas pakito vos 1 taškų. Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo spurtuoti ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Paskutiniajame kėlinyje kova vyko iki paskutiniųjų sekundžių, bet pergalę pavyko išsaugoti "Kauno Rami" ekipai (77:75).

Pirmosios minutės buvo labai atkaklios, komandos žaidė taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko toliau pabėgti nuo kitos. Svarbiausia atkarpa įvyko ketvirčio pabaigoje, kai svečių komandos žaidėjai surengė spurtą (11:2), bei išsiveržė į priekį. Taip pat laimėjo pirmąsias 10 minučių (19:27).

Antrajame kėlinyje "Kauno Rami" laimėjo atkarpą (9:2), bei priartėjo prie oponentų iki 4 taškų. Kėlinio pabaigoje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" davė atkirtį ir susigrąžino 7 taškų pranašumą (32:39).

Trečiajame kėlinyje ekipos ir toliau kovėsi dėl kiekvieno taško. Svarbiausias lūžis šiame susitikime įvyko, kai aikštelės šeimininkai surengė galingą spurtą (17:2). Taip persvėrė rezultatą savo naudai ir išsiveržė į priekį bendrajame rezultate (59:50).

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai ir toliau demonstravo esantys pranašesni, netrukus pastarieji pabėgo per 11 taškų. Kėlinio pabaigoje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" sugebėjo žaibišku greičiu priartėti iki 2 taškų. Paskutinės minutės buvo itin įtemptos, kadangi ekipos stengėsi labiau išsiveržti į priekį. Vis tik tai nė vienai ekipai nepavyko ir likus paskutiniajai atakai ekipas skyrė vos 2 taškai. Taigi svečiams reikėjo pataikyti tolimą metimą, kad išlygintu taškų santyki, tačiau iš 3 bandymų jiems tai nepavyko ir pergalę išsaugojo "Kauno Rami" (77:75).

"Kauno Rami" ekipą į pergalę vedė Šarūnas Petraitis (19 tšk. 8 atk.kam) Mantas Karauskas (27 tšk. 8 atk.kam) Oskaras Gelžinis (14 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis) Ramūnas Švagždys (13 tšk. 10 rez.perd. dvigubas dublis).

"Sporto Fėja & Internetas Visiems" ekipoje išsiskyrė Paulius Grigaitis (12 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis) Vaidas Babrauskas (12 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Matas Narbutas (30 tšk. 5 atk.kam)

Po rungtynių "Kauno Rami" ekipos treneris teigė: "Šiandien susirinko daugiau žmonių, tai šiandien žaidėme iki galo. Buvome kovingai nusiteikę ir tai lėmė pergalę".

Paskutiniai komentarai (3 iš 16)

tomykas52012 balandžio 26 d., 00:10 val.

RAGAS TAI KAUNO RAMI!! gaus malku nuo musu.(BC SPORTO FEJOS)

Anonimas2012 balandžio 25 d., 15:51 val.

Kai jie laimi, gali tokiais būti :) Bet kai pralaimės, pamatysim realiai kas jie tokie :)

Palshis122012 balandžio 25 d., 15:35 val.

Nepradekit cia koliotis anksciau laiko.Pirma laimekit.Rami matyt bus ne tik netiketumu komanda,bet ir labiausiai pasiputusi.

"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Kauno Rami" iškovojo pergalę (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:48 val.)"Kauno Rami" šventė dar vieną pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Kauno Rami" vienu žingsniu perlipo aštuntfinalio barjerą (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Kauno Rami" iškovojo pergalę minimalia persvara pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Kauno rami" iškovojo nelengvą pergalę išvykoje ir sugrįžo į pagrindinį "C" lygos turnyrą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:52 val.)"Kauno Rami" tęsia pergalingą žygį "C" lygoje (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Sporto fėja" antrą kartą įveikė "Kauno Rami" ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Kauno Rami" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:38 val.)"Kauno Rami" sutriuškino KK "Snaiperiai" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)