Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno technikos kolegija (50:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegiją“

2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 962

Balandžio 16 dieną Kovo 11-osios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Kauno technikos kolegiją".

Rungtynes geriau pradėjo "Vėjų linija & Garliavos duona". Šeimininkai sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:2. Sekančias dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai (6:3). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (10:5). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona" ir likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (15:5). Per likusį laiką "Vėjų linija & Garliavos duona" išlaikė šešių taškų pranašumą (16:10).

Antrą kėlinį "Kauno technikos kolegija" pradėjo dvitaškiu su varžovo pražanga (16:13). Sužaidus tris minutes komandas skyrė tik vienas taškas (18:17). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas vis dar skyrė vienas taškas (20:19), o "Vėjų linija & Garliavos duona" paprašė minutės pertraukėlės. Sekančias dvi minutes komandos taškų nepelnė. Pirmos rungtynių pusės pabaigoje "Vėjų linija & Garliavos duona" padidino pranašumą iki dviejų taškų (26:24).

Sužaidus pirmas dvi antros rungtynių pusės minutes rezultatas buvo lygus (26:26). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 4:0 laimėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" (30:26). Prasidėjus penktai minutei "Kauno technikos kolegija" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (30:28). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (36:30). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, "Vėjų linija & Garliavos duona" išsaugojo penkių taškų persvarą (37:32).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu "Kauno technikos kolegijos" dvitaškiu (37:34). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona" (43:34). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Kauno technikos kolegija", kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (43:41). Šeštą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (45:43). Baigiantis septintai minutei B.Mockus padidino šeimininkų persvarą iki penkių taškų (48:43). Rungtynių pabaigoje "Kauno technikos kolegija" bandė vytis varžovus, bet "Vėjų linija & Garliavos duona" išsaugojo vieno taško persvarą (50:49).

"Vėjų linija & Garliavos duona" taurėje iškovojo antrą pergalę, o "Kauno technikos kolegija" pralaimėjo pirmą kartą.

"Vėjų linijos & Garliavos duonos" žaidėjas A.Raila:

Sunkios rungtynės buvo, aikštėje vyravo chaosas. Pergalę lėmė patirtis ir svorio skirtumas. Varžovai buvo greitesni, judresni. Tritaškio nei vieno nepataikėme, nors metėmė tikrai daug. Atkovoti kamuoliai taip pat padėjo laimėti šias rungtynes.

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (14 atk. kam.), Marius Dapkūnas – 10 tšk., Evaldas Žiedelis – 9 tšk.

Kauno technikos kolegija: Tadas Miliūnas – 20 tšk., Justinas Mašeckis – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Sigitas Vaitkus – 8 tšk. (16 atk. kam.)

Rungtynių pabaigoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:32 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)LCP KK „Ragai“ užtikrintai įveikė „Vėjų Linijos & Garliavos Duonos“ penketuką (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)Atkaklioje aštunfinalio dvikovoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 21:20 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę į viršų kėlė „Legionieriai“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:21 val.)