KAUNO ŠVARA & KRG vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (85:65)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno Švara - KRG" sėkmingai žengė pirmajį žingsnį

Su kamuoliu Dainius Kazlauskas
2008 kovo 25 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 6395
Šį vakarą vykusiose Įmonių lygos rungtynėse kuriose susitiko "Kauno Švara – KRG" (šeimininkai) ir "Elektrobalt – Elektros Darbai" (svečiai) salės šeimininkai sužaidė geriau ir laimėjo varžybas rezultatu 85:65.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė taškas į tašką. Tiek viena tiek kita komanda mėtė taikliai, tačiau nei viena nesugebėjo atitrūkti didesniu nei 4 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus, ir tik paskutinis G. Simanavičiaus pataikytas baudos metimas leido salės šeimininkams laimėti kėlinį rezultatu 19:18.

Antrajame kėlinuke laimė nusisuko nuo "Elektrobalt – Elektros Darbai" komandos. Jie darė nemažai klaidų, pradėjo šaudyti pro šalį. Tuo pasinaudoję salės šeimininkai įgijo saugų 12 taškų pranašumą ir kėlinukas baigėsi esant rezultatui 45:33 "Kauno Švara – KRG" naudai.

Trečiajame ketvirtyje salės šeimininkai atsipalaidavo ir tuo naudodamiesi svečiai sugebėjo jiems deramai priešintis. Viso kėlinio metu vyravo apylygis žaidimas, tačiau jį rezultatu 19:18 laimėjo "Elektrobalt – Elektros Darbai". Nors tai ir nepakeitė bendro rezultato, skirtumas buvo vienu tašku mažesnis – 63:52.

Paskutiniame ketvirtyje fantastiškai sužaidęs R.Motys pelnė 19 iš 22 ketvirtojo kėlinio "Kauno Švara – KRG" komandos taškų! Tai padėjo šeimininkams atitrūkti dar didesniu, jau 20 taškų skirtumu ir laimėti pirmąsias tarpusavio varžybas rezultatu 85:65.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos žaidėjas K.Bytautas teigė, kad varžybos nebuvo lengvos. Be to, jis pareiškė pagarbą varžovams už gerą žaidimą.

"Elektrobalt – Elektros Darbai" žaidėjas R.Pabrica pasakė, jog komandai trūko traumuoto centro žaidėjo. Teisėjus jis įvertino 8 balais.

Nugalėtojų komandoje nesustabdomas buvo R.Motys pelnęs 39 taškus, atkovojęs 15 kamuolių ir išprovokavęs 8 pražangas. Taip pat neblogai sužaidė E.Paškauskas (12 taškų 13 atk. kamuolių).

"Elektrobalt – Elektros Darbai" komandoje išsiskyrė D.Kryževičius (21 taškas, 10 atk. kamuolių), bei A.Andriušis pelnęs 20 taškų.
"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno Švara - KRG" lengvai iškopė į "Paguodos" taurės pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 22:55 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Santerą" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Celsis" ekipą (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Kauno Švara - KRG" antrą kartą įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Kauno švara - KRG" be vargo įveikė "Santerą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno Švara & KRG" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 21:38 val.)"Kauno Švara & KRG", iš blankiai žaidųsių varžovų, didesnio pasipirešinimo nesulaukė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 22:23 val.)"Kauno Švara & KRG" sumalė į miltus "Statybų objektus" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:02 val.)