SPORTO FĖJA vs LYTAGRA (81:87)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 21 d., Pirmadienis, 19:50 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"Lytagra" toliau tęsia pergalingą žygį

Matas Narbutas buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas,tačiau pergalei jo įmestų 25 taškų neužteko
2007 gegužės 21 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 4496

Netgi ir namų sienos šį vakarą nepadėjo "Sporto fėjos" ekipai atsilaikyti prieš galingai rungtyniavusią "Lytagros" komandą. Po atkaklios ir įnirtingos kovos svečiai šventė trečiąją pergalę iš eilės, įveikę varžovus rezultatu 87:81. Nors po pirmojo ketvirčio šeimininkai dar turėjo vienuolikos taškų persvarą, tačiau vėliau įsižaidę svečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir pasiekė teigiamą rezultatą.

Rungtynių pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo. Taikliai atakuodami tiek iš toli, tiek ir iš arti jie po truputį tolo nuo varžovų – 7:4, 15:8. Pasižymėjo jų snaiperiai, pataikę net 5 tolimus metimus iš 7. Tuo tarpu svečiams sunkiai sekėsi atrišti priešininkų krepšį. Iš toli visi 7 bandymai skriejo pro šalį. Po pirmojo kėlinio „Sporto fėja“ pirmavo 26:15.

Antrajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojom. „Lytagra“ įsižaidė ir pradėjo sparčiai artėti prie šeimininkų, kurių taiklumas nebebuvo toks geras kaip dvikovos pradžioje. Išnaudodami savo priekinę liniją svečiai prieš ilgąją pertrauką visiškai panaikino savo deficitą ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo visiškai lygus – 41:41.

Po pertraukos iniciatyva jau priklausė „Lytagros“ žaidėjams. Galingai žaisdami baudos aikštelėje jie pabėgo į priekį – 51:46, 57:50. Po trijų ketvirčių jų persvarą išaugo iki dvylikos – 69:57.

Paskutinioje rungtynių dalyje „Sporto fėja“ kilo į lemiamą šturmą. Tačiau į kiekvieną jų rezultatyvų antpuolį rezultatyviai atsakydavo ir priešininkai. Šeimininkams pakišo koją ir netaiklūs baudos metimai. Per lemiamas dešimt minučių jie prametė net 6 baudas, kas ryškiai prisidėjo prie jų pralaimėjimo. Šaltesnius nervus pademonstravę „Lytagros“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 87:81.

Šeimininkai rungtynių vyr. teisėjui T.Baniui skyrė 7 balus, o P. Čižauskui – 2. Tuo tarpu svečiai abiem arbitrams „parašė“ po 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Donatas Paulauskas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių ( 20 naud.kfc.). Ričardas Stirbys ir Ramūnas Bagdonas atitinkamai pelnė 17 ir 16 taškų.

„Sporto fėjos“ ekipoje 25 taškus surinko Matas Narbutas, 19 Gražvydas Davidavičius, 13 Tadas Vasiliauskas.

„Atvažiavom rimtai nusiteikę kovoti dėl pergalės. Su nekantrumu laukiam atkrintamųjų varžybų“, – trumpai reziumavo nugalėtojų treneris Ričardas Petraitis.

"Lytagra" be didesnio vargo prasibrovė į ketvirtfinalį (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)Daugiau nei įtikinama "Lytagros" pergalė (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Lytagra" pranašumą įrodė tik paskutiniame kėlinyje (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:37 val.)"ARV - Auto" pogrupio varžybas baigė pergale (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:56 val.),,LVA" neatsilaikė prieš galingą ,,Sporto fėjos" žaidimą (2007 gegužės 29 d., antradienis, 00:08 val.)"Kauno energija" - "Laikinosios sostinės" pusfinalyje (2007 birželio 07 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Jaunieji "Time Team" krepšininkai "Sporto Fėjai" priešinosi tik pusantro kėlinio (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:37 val.)Užtikrinta ,,Kauno vandenų" pergalė prieš ,,Sporto fėją" (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:52 val.)