Hidraulinės sistemos vs Tetas (102:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“

2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:42 val., peržiūros: 155

Sausio 7 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (4-1) ir „Tetas“ (0-7) ekipų.

Rungtynių pradžioje po L. Petrausko tritaškio „Tetas“ išsiveržė į priekį 6:8. Tačiau rezultatyvus J. Goštauto žaidimas leido „Hidraulinės sistemos“ ekipai po pirmo kėlinio pirmauti 20:14.

Antrajame kėlinuke šeimininkai metė vieną metimą iš po krepšio po kito, kas leido įpusėjus susitikimui turėti dviženklį pranašumą. Pasibaigus antrajam kėliniui 47:28.

Trečiajame kėlinyje J.Goštautas rungtynes papuošė galingu dėjimu ir nepaisant trijų svečių žaidėjo L. Petrausko tolimų metimų „Hidraulinės sistemos“ dar labiau tolo. Po trijų kėlinių 77:47.

Ketvirtame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ padidino savo pranašumą ir įtvirtino pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 102:61 (20:14, 27:14, 30:19, 25:14).

3 taškai

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)