BC „AMBI“ vs Kaunas (29:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Kaunas“ sutriuškino tragiškai klydusią „BC AMBI“ ekipą.

2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 23:52 val., peržiūros: 957

Gegužės 12-osios vakarą "VDU" sporto centre šeimininkai "BC AMBI" priėmė svečius "Kauno" komandą. Varžybos prasidėjo nerezultatyviai ir tik kėlinuko pabaigoje sveičiai sugebėjo šiek tiek atitrūkti. Tačiau antrajame kėlinyje "Kaunas" oponentams leido įmesti tik 4taškus ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 18taškų persvara.Antroji rungtynių pusė tebuvo formalumas,o beveik 30 klaidų padarę šeimininkai leido savo varžovams rengti daugybę greitų atakų.Nuaidėjus galutiniam švilpukui, rezultatas puikiai atspindėjo visų rungtynių eigą- 70:29.

Rungtynes pradėjo tikslus A.Olberkio dvitaškis,į tai šeimininkai atsakė taikliais baudų metimais. Komandoms apsikeitus tiksliais tolimais metimais rezultatas buvo lygus 5:5 ir ties šia žyma komandos buvo užstrigusios didžiąją kėlinio dalį. Visgi aštresnis žaidimas po krepšiu leido svečiams kėlinio pabaigoje atitolti 5taškais 12:7.

Antrasis ketvirtis šeiminkams prasidėjo itin prastai- varžovai pelnė 11taškų be atsako,o pirmuosius taškus sugebėjo pelnyti sužaidus tik 6 su puse minutės. Tai buvo pats nerezultatyviausias "BC AMBI" kėlinys šiame susitikime,todėl įpusėjus rungtynėms skirtumas išaugo iki 18- 29:11.

Po pertraukos abi ekipos susitelkė daugiau ties puolimu,todėl šeimininkai sugebėjo sužaisti savo rezultatyviausią ketvirtį (13 taškų). Visgi svečiai žaidė dar rezultatyviau,o kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė V.Dreidis ir skirtumas šoktelėjo iki 24taškų.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas,tačiau "Kaunas" pademonstravo,kad ir turint didelę persvarą negalima atsiplaiduoti ir spaudė savo varžovus. Šeimininkai per šį kėlinį sugebėjo suklysti net 10kartų,o greitų atakų dėka jų oponentai žaibiškai didino skirtumą. "BC AMBI" šiame kėlinyje pataikė tik 1metimą iš žaidimo ir tik baudų metimų pagalba sugebėjo sukrapštyti 5taškus,kai tuo tarpu jų varžovai surinko jų 22. Varžybas dviem taikliais tritaškiais užbaigė tas pats V.Dreidis ir "Kauno" ekipa šventė daugiau nei įtikinamą pergalę rezultatu 70:29.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė: "Esame dar neatsigavę po penktadienio "C" lygos finalo. Džiaugiamės pergale toje dvikovoje. Na,o šiandien sužaidėme normaliai"

BC „AMBI“: Mantas Ungurys – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 8 tšk., Julius Povilaitis – 6 tšk.

Kaunas: Justinas Merkys – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Olberkis – 14 tšk., Vytenis Preidis – 11 tšk.

„Kaunas“ nusileido „Šilainių“ ekipai (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ komandą. (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:12 val.)„Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Green Death“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:56 val.)„Green Death“ neatsiliko nuo mylimos komandos ir taip pat iškovojo pergalę (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno“ ekipa nesunkiai įveikė „Vilkijos Ecowood- Extradent“ komandą. (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2014 birželio 03 d., antradienis, 07:49 val.)