Kelių priežiūra vs KM Steel Service (76:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo

2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 301

Gruodžio 13 dieną, 18:40 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Kelių priežiūra" (šeimininkai) ir "KM Steel Service" (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, abi komandos buvo vertos viena kitos, o pergalę, tik po pratęsimo, pasiekė "KM Steel Service" krepšininkai 76:81 (17:14, 25:25, 11:9, 16:21, 7:12).

Rungtynių pradžioje geriau startavo šeimininkai, tačiau po nerezultatyvios pradžios greitai atsigavo ir "KM Steel Service" ekipa, bei prasidėjo lygus ir atkaklus žaidimas. Antrasis ketvirtis buvo itin rezultatyvus, komandos puikiai pataikė iš toli, o į ilgąją pertrauką "Kelių priežiūra" nusinešė 3 taškų persvarą 42:39.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai išlaikė nedidelį pranašumą savo rankose ir artėjo pergalės link. Vis tik situacija pasikeitė rungtynių pabaigoje, "KM Steel Service" sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir patys nutolo. Šeimininkai tik didelių pastangų dėka išplėšė pratęsimą 69:69.

Papildomo laiko metu "KM Steel Service" gana greitai pataikė kelis itin svarbius tritaškius ir susikūrę saugią distanciją. Nors "Kelių priežiūra" kovojo iki galo, bet panaikinti atsilikimą rezervų nebebuvo. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:81.

Robertas Mickevičius

„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.)KM Steel Service pergalė (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:38 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Kauno energija“ tvirta pergale peržengė aštuntfinalio ribą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Plastena“ pergalingai pradėjo naujuosius metus (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)