RYTERNA vs BC STRAIGHT (51:65)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

BC ''Straight'' lengvai susitvarkė su ''Ryterna''

2013 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 19:33 val., peržiūros: 1252

Balandžio 25 dieną, ketvirtadienį, Santaros gimnazijos mokyklos sporto salėje įvyko "Pavasario Sport Turo" taurės dvikova tarp savo aikštėje žaidusių "Ryternos" krepšininkų ir "BC Straight" ekipų. Rungtynės prasidėjo geriau svečiams, kurie po pirmojo kėlinuko susikrovė 8 taškų pranašumą (9:17). Antrąjį ketvirtį ekipos sužaidė apylygiai (24:33). Trečiasis ketvirtis sėkmingas buvo ''Ryternai'', kuri susikaupusi sumažino atsilikimą iki 5 taškų ribos (40:45). Ketvirtąjąme kėlinyje ''BC Straight'' susikrovė 14 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki finalinės sirenos ir šventė lengvą pergalę rezultatu 51:65 (9:17, 15:16, 16:12, 11:20).

Pirmasis kėlinys prasidėjo ''BC Straight'' ekipos taikliu metimu, po kurio ''Ryterna'' taip pat atsakė dviem taškais ir tada ''BC Straight'' ekipa surengė spurtą 10:0 ir įsiveržė į priekį (2:12). ''Ryternos'' komandai beveik visus taškus rinko tik E.Budrys kuris iš aštuonių komandos pelnytu taškų pelnė šešis. Kėlinio pabaigoje ''BC Straight'' pridėjo 5 taškus, o ''Ryterna'' sugebėjo atsakyti taikliu tritaškiu metimu. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 9:17 priekyje buvo ''BC Straight''.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu 4:0, po kurio rezultatas išaugo iki dviženklio 12-kos taškų pranašumo (9:21). Susikaupę ''Ryternos'' krepšinininkai patys surengė sėkmingą atkarpą 8:0, po kurio rezultatą aptirpdė iki 4 taškų ribos (17:21). Likusią kėlinio dalį ekipos sužaidė apylygiai. Pačioje kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 5:0 ir taip atstatė jau tūrėtą 9 taškų pranašumą 24:33.

Po ilgosios pertraukos ''Ryterna'' po sėkmingos atkarpos 4:0 sugebėjo sumažinti rezultatą iki 5 taškų (28:33), bet tuoj pat ''BC Straight'' ekipa pataikė dvitaškį ir padidino pranašumą iki 7 taškų (28:35). Šeimininkai neketino nuleisti rankų ir surengė dar vieną sėkmingą atkarpėlę 4:0, po kurios skirtumas aptirpo iki 3 taškų (32:35). Likus žaisti kėlinyje apie minutę po ''Ryternos'' žaidėjo M.Giliaus dvitaškio rezultatas išsilygino (40:40), bet ''BC Straight'' spurtavo 5:0 ir po trijų sužaistų kėlinių įgijo 5 taškų pranašumą 40:45.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, nors vienu momemtu ''Ryterna'' buvo priartėjusi prie 4 taškų ribos, bet sėkmingai rungtyniavę ''BC Straight'' ekipos žaidėjai laimėjo kėlinį (11:20). Ketvirtajame kėlinyje ''Ryternos'' gretose geriausiai atrodė V.Marcinkevičius 3 taškai, o ''BC Straight'' ekipoje L.Garnelis 8 taškai. Rungtynes rezultatu 51:65 lengvai laimėjo ''BC Straight'' ekipa.

Po rungtynių ''BC Straight'' ekipos žaidėjas Laimonas Garnelis teigė : ''Sunkiai sekėsi rungtynėse įsibėgėti, salė slidi, apsunkina žaidimą, bet antroje rungtynių pusėje šiek tiek susikaupėm, pradėjom dalintis kamuoliu ir susikrovėm solidų pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir iškovoti pergalę''.

''Ryterna'' : M.Gilius (11 tšk. 8 rez.perd.) , M.Neverbickas ir Edgaras Budrys (10 atk.kam.) po 10 tšk.

''BC Straight'' : L.Garnelis (24 tšk. 6 per.kam.) , T.Laucevičius (18 tšk. 8 rez.perd.) , G.Petraitis (9 tšk. 8 atk.kam.)

BC "Straight" po atkaklios kovos pasidabino pavasario "Sportturas" Mažosios taurės bronza (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)BC "Straight" pasiekė pavasario "Sportturas" Mažosios taurės pusfinalį (2013 gegužės 14 d., antradienis, 22:56 val.)BC Straight nepasigailėjo SKP (2013 gegužės 07 d., antradienis, 23:15 val.)BC "Straight" sutriuškino "Kauno medicinos tarnybą" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 11:14 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Ryterna" iškovojo pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)"Ice" pavasario taurėje startavo pergale prieš "Ryterną" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:49 val.)Ketvirtąjį kėlinį puikiai sužaidę Veiverių "Amberis" laimėjo rungtynes ir pateko į finalą (2013 gegužės 21 d., antradienis, 22:01 val.)"Pavargau.LT" iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)"ICE" po atkaklios kovos įveikė BC "Straight" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:49 val.)