Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Rapala (48:82)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 21:14 val., peržiūros: 1257

Kovo 5 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Rapalą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Rapala“ savo sąskaitoje turėjo septynias pergales ir devynis pralaimėjimus.

Rungtynes dviem taikliais tritaškiais pradėjo „Rapala“ (0:6). Trečią minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (6:8). Vėliau spurtą pradėjo „Rapala“, kurie eplnė devynis taškus be atsako (6:17). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (10:22).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Rapala“ (10:27). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais (12:29). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (20:29). Septintą minutę „Rapala“ nutraukė varžovų spurtą ir pelnė septynis taškus be atsako (20:36). Visgi kėlinio pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priartėjo iki 11 taškų (25:36).

Po ilgosios pertraukos „Rapala“ žaidė daug geriau. Jie kėlinį pradėjo spurtu 0:14 ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 25:50. Tik penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (27:50). Netrukus šeimininkai dar šiek tiek sumažino varžovų persvarą (27:50). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (34:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje dar vieną spurtą surengė „Rapala“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (34:67). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 31 taškas (38:69). Ketvirtame kėlinyje „Rapala“ išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 48:82. „Rapala“ pasiekė aštuntą pergalę, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo devintą kartą.

„Rapalos“ treneris G.Mickevičius: „Nedaug mūsų šaindien susirinko. Labai daug žaidėjų buvo išvažiavusių ir jie negalėjo atvykti į rungtynes. Salė ši yra pakankamai pritaikyta metimams, patogūs lankai. Šiandien varžovai atrodė apsnūdę. Palyginus su pirmom tarpusavio rungtynėm galima sakyti, kad šiandien nebuvo pasipriešinimo. Lengvai šiandien laimėjome.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 15 tšk., Mantas Butkus – 10 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Tirlikas – 7 tšk. (11 atk. kam.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 25 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arnoldas Vyšniauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Gediminas Mickevičius – 12 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Rapala“ po audringos kovos įveikė savo varžovus (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)