Kauno energija vs Donelaičio (82:71)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 21:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Donelaičio“ strigo puolime ir suteikė viltį „Kauno energijos“ krepšininkams patekti į finalą.

2024 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 23:17 val., peržiūros: 135

Ketvirtadienį, gegužės 2 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko Įmonių lygos pusfinalio susitikimas tarp „Kauno energijos“ ir „Donelaičio“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos bandė išnaudoti skirtingus savo pranašumus. Juos „Donelaičio“ turėjo po krepšiais, o „Kauno energijos“ ties trijų taškų linija. Vis gi, šiuolaikiniame krepšinyje tritaškis yra geriau ir tai leido „Kauno energijai“ pirmauti po pirmo kėlinio rezultatu 23:16. Antrajame kėlinyje vyko labai klampus krepšinis ir „Donelaičio“ ilgai turėjo kurtis progas iki gero metimo. Tryse taškus rinkę „Kauno energijos“ krepšininkai išlaikė pranašumą prieš „Donelaičio“ – 41:35.

Antroje pusėje šešiese susirinkę „Donelaičio“ turėjo labai vargti gynyboje ir jau buvo aišku, kad tokios lengvos pergalės kaip pirmajame susitikime nepavyks iškovoti. „Kauno energijos“ jau buvo susikūrę dviženklį pranašumą, bet „Donelaičio“ jį sumažino – 60:54. Paskutiniame kėlinyje abi komandos jau nebuvo labai šviežios ir matėsi nuovargis. Vis gi, visas rungtynes pirmavo ir kontroliavo „Kauno energija“ ir liko klausimas ar jį šį pranašumą išlaikys. Komandoms teks susitikti dar sykį, nes tai jiems pavyko išlaikyti. Galutinis rungtynių rezultatas:82:71 (23:16, 18:19, 19:19, 22:17).

„Lemora & Minaltra“ uraganiniu puolimu nušlavė „Kauno energiją“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kauno energija“ nušlavė „Donelaičio“ ekipą ir išsikovojo vietą „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės finale (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)