KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs LIETUVOS KARIUOMENĖ (84:81)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą

2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:43 val., peržiūros: 2579

Šį lietingą pirmadienio vakarą "Įmonių" lygos rungtynėse, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje, "Kamesta & Freolitus" priėmė "Lietuvos kariuomenės" komandą. Nuo pat pirmų rungtynių minučių kova vyko taškas į tašką. Nors po ilgosios pertraukos fortūna labiau šypsojosi svečiams – "Kamesta & Freolitus" krepšininkai susiėmė ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 84:81.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavo puolamojo stiliaus krepšinis, abi komandos gan greitai rinko taškus: kiek sėkmingiau žaidimą pradėjo šeimininkai, po M.Rutkausko tritaškio išsiveržę į priekį 10:5, tačiau "Lietuvos kariuomenė" greit persvėrė rezultatą savo naudai (10:11) ir iki pat kėlinuko pabaigos išlaikė persvarą savo rankose. Po pirmojo ketvirčio svečiai pirmavo 25:26.

Antrajame kėlinuke žaidimo tempas nesumažėjo, o kova ir toliau vyko taškas į tašką – nė vienai komandai nepavyko įtvirtinti pranašumo, nors kiek geriau sekėsi "Kamesta & Freolitus" krepšininkams. Po dviejų kėlinių jau pirmavo šeimininkai – 48:47.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė radikaliai: svečiai dominavo abiejose aikštės pusėse ir dideliu tempu tolo nuo varžovų, po penkių iš eilės J.Asevičiaus taškų "Lietuvos kariuomenė" jau pirmavo dviženkliu taškų skaičiumi – 50:61. "Kamesta & Freolitus" po minutės į aikšetelę grįžo su didesne motyvacija ir spurtavę 10:0 sumažino atsilikimą ik iminimumo (60:61), o po M.Karpičiaus tritaškio kėlinuko pabaigoje rezultatas buvo lygus – 65:65.

Paskutiniajame kėlinyje viskas prasidėjo iš pradžių. Abi ekipos kovojo dėl kiekvieno taško. Kiek geresnėje padėtyje vis dėlto buvo šeimininkai – iki paskutinių minučių jie vis būdavo mažu žingsneliu priekyje, tačiau likus kiek daugiau nei minutei šešis taškus iš eilės pelnę "kariai" išsiveržė į priekį 75:76. Deja išlaikyti iniciatyvos svečiams nepavyko: visą kėlinuką pro šalį šaudęs M.Karpičius pataikė tris tritaškius ir padovanojo "Kamesta & Freolitus" komandai pergalę rezultatu 84:81.

Nugalėtojams po 23 taškus pelnė M.Rutkauskas (11 atkovotų kamuolių) ir M.Karpičius. "Lietuvos kariuomenė" ekipoje rezultatyviausias buvo J.Asevičius, surinkęs 30 taškų.

"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus" patyrė pirmą nesėkmę, namuose pralaimėję "Lietuvos dujoms" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" pirmose pusfinalio rungtynėse palaužė "Lietuvos dujas" (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:31 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Krasta auto Kaunas" turėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:45 val.)„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)