Plastena vs Lemora & Minaltra (70:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Permainingoje kovoje „Plastena“ turėjo pripažinti „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą

2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 22:02 val., peržiūros: 107

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Lemora & Minaltra".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau "Lemora & Minaltra" puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir surengė spurtą 9:0 ( 7:16). Po pirmo ketvirčio komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 12:24). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau demonstravo prastą pataikymą iš tritaškio zonos. Vis dėlto, aikštelės šeimininkams atsirišus krepšiui, greitai "Plastena" sumažino skirtumą iki minimumo ( 26:27). Ketvirčio antroje pusėje "Lemora & Minaltra" susigrąžino iniciatyvą į savas rankas – 40:43

Po ilgosios pertraukos "Lemora & Minaltra" grįžo prie demonstruoto žaidimo pirmajame kėlinyje ir su kiekviena minute didino pranašumą ( 53:63). Ketvirtame kėlinyje "Plastena" kilo į lemiamą šturmą, bet svečiai puikiai susitvarkė su gynyba ir iškovojo pergalę, rezultatu – 70:82 (12:24, 28:19, 13:20, 17:19)

7 rezult. perd.

Roberto Balčiaus nesulaikę „Remza @ Irmco“ turėjo pripažinti „Lemora & Minaltra“ pranašumą. (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 19:37 val.)Nesulaikomas R. Balčius padėjo pergalę pasiekti „Lemora & Minaltra“ ekipai (2024 sausio 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)R. Balčiaus benefisas puolime nukalė „Lemora & Minaltra“ ekipai lengvą pergalę (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)