SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (91:103)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2012 gegužės 25 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius

2012 gegužės 25 d., Penktadienis, 22:07 val., peržiūros: 3342

Penktadienį, gegužės 25 dieną, A.Sabonio krepšinio centro salėje įvyko" Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "Top Sport" pirmenybių mažasis finalas, kuriame susitiko "Sporto manija & Ekodora & FSM" ( šeimininkai) ir "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt". Prasidėjus rungtynės kova vyko taškas į tašką, nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo didesnio pranašumo. Antrojoje rungtynių pusėje svečiams pavyko pabėgti nuo šeimininkų, tačiau "Sporto manijai & Ekodora & FSM" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo. Ketvirtam kėlinukui prasidėjus šeimininkai pervėrė rezultatą savo naudai, tačiau "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipai pavyko susigrąžinti lyderio poziciją ir susikrauti saugų pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos. Sunkią pergalę šventė ir bronzos medalius iškovojo "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa rezultatu – 91:103.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau svečiai pirmieji spurtavo ir įgijo 7 taškų ( 4:11). "Sporto manijai & Ekodora & FSM" ekipai niekaip nepavykdavo apmažinti skirtumo, nes iškart sulaukdavo atsako iš svečių ( 13:20). Likus žaisti tris minutes L.Akstinavičiaus ir R.Stankaus duetas leido šeimininkų ekipai laimėti 9:0 atkarpą ir ne tik,kad panaikino deficitą, bet ir įsiveržė į priekį dviems taškais ( 22:20). Paskutinėmis sekundėmis G.Bačiulio pataikytas tolimas tritaškis metimas leido persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmo ketvirčio 22:23.

Prasidėjus antram kėlinukui šeimininkai tolimais metimais vėl įsiveržė į priekį ( 28:25), tačiau G.Bačiulio pelnyti penki taškai be atsako leido svečiams įsiveržti į priekį. Sužaidus tris minutes "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa užpuolė porą greitų atakų ir padidino pranašumą iki 5 taškų. Šeimininkai sugebėjo atsakyti tolimu tritaškiu ir apmažinti skirtumą iki 2 taškų ( 34:36), o du tolimi G.Bačiulio tritaškiai metimai padidino iki 8 taškų pranašumą. Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai sugebėjo suaktyvinti gynybą, tai jiems leido laimėti atkarpą 8:0 ir išlgyno rezultatą. Rezulatas – 48:48.

Prasidėjus trečiam kėlinukui svečiai iškart spurtavo 8:1 atkarpą ir susigrąžino 7 taškų persvarą ( 51:58). Toliau ekipos apsikeisdavo taikliais metimais ir taškų pranašumas nekito ( 59:67). "Sporto manijos & Ekodora & FSM" ekipos žaidėjai pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, pagerino savo puolimą ir tai jiems leido laimėti 11:0 atkarpą, kuri išvedė šeimininkus į priekį trims taškais ( 70:67), tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir įgijo minimalų pranašumą - 70:71.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" pranašumas iškart išaugo iki 5 taškų, tačiau šeimininkai dviems tritaškiais metimais persvėrė rezultatą savo naudai ( 78:77). Toliau tarp ekipų svyravo minimalus pranašumas, tai viena ,tai kita komanda įsiverždavo į priekį.LIkus žaisti 4 minutes šeimininkai svečius sustabdydavo tik pražangomis, o svečiai tuo pasinaudoję realizuodavo baudos metimus ir įgijo trijų taškų pranašumą ( 86:89). Sekančią ataką po taiklaus G.Bačiulio tritaškio metimo pranašumas išaugo ir iki 6 taškų ( 88:94). Šeimininkams greita ataka pavyko sušvelninti skirtumą iki 4 taškų, tačiau sekančią ataką "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" ekipos centro puolėjas, E.Jančauskas, pelnė du taškus su pražanga ir padidino pranašumą iki 7 taškų ( 90:97). "Sporto manijos & Ekodora & FSM" ekipa dar bandė gelbėtis greitomis pražangomis, tačiau svečiai šaltakraujiškai realizavo visas baudas. Nuaidėjus finaliniam švilpukui "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa šventė pergalę rezultatu – 91:103.

"Sporto manija & Ekodora & FSM": trigubą dublį susirinko L.Akstinavičius ( 37 tšk. 10 atk.kam. 11 išpr.praž. 7 rez.perd). T.Čerba ( 5 rez.perd.) ir E.Slabačiauskas pridėjo po 17 taškų.

"Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt": nesustabdomas bvuo G.Bačiulis ( 47tšk. 14 atk.kam. 9 išpr.praž.), jam puikiai talkino E.Jančauskas ( 20tšk. 11 atk.kam. 7 išpr.praž.) ir K.Rainys ( 18tšk. 10 at.kam. 7 išpr.praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 gegužės 25 d., 23:34 val.

ispudingi abieju komandu lyderiu statistiniai rodikliai!

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:07 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)