Kauno liberalai vs Return (55:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 1411

Sekmadienį, lapkričio 13 dieną, Kauno centro sporto mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno liberalų“, kuriems tai buvo debiutinės rungtynės šiame sezone bei svečių „Return“ (1-3).

Nuo pat rungtynių pradžios „Return“ krepšininkai sustojo į zoninę gynybą, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, tapo pergalės garantu, kadangi „Kauno liberalai“ šiose rungtynėse pataikė vos 3 tritaškius metimus. Tuo tarpu, svečiai, puikiai atakavo iš toli – jau pirmajame kėlinuke pataikė penkis ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui turėjo dviženklią persvarą 10:22.

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo „Return“, kurie po A. Vailionio tolimo šūvio jau nutolo 12:30. Susikrovę šį pranašumą svečiai neleido „Kauno liberalams“ priartėti iki pat kėlinuko pabaigos, kuris pasibaigė esant rezultatui 24:41.

Trečiajame kėlinuke „Kauno liberalai“ pagaliau pradėjo žaisti per savo aukštaūgį E. Plentą, kuris puikiai žaidė po krepšiu ir daugiausia jo pastangų dėka šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti iki 40:54.

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno liberalams“ po taiklių M. Valikonio ir E. Plentos metimų pavyko sumažinti varžovų persvarą dar labiau, iki vienaženklio skirtumo 50:59. Visgi, iškart po to M.Grybas įšovė tolimą metimą, po kurio rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė klausimų. Galutinis rungtynių rezultatas 55:64 ir „Return“ įsirašę antrają pergalę kyla turnyrinėje lentelėje į viršų.

Po rungtynių pakalbintas „Return“ ekipos treneris E.Gramauskas apie šiose rungtynėse puikiai pasiteisinusią zoninę gynybą kalbėjo: „dėl ko zona stojom, tai todėl, kad mažai šiandien susirinko mūsų ir tiesiog, per apšilimą mačiau, kaip jie mėtė tritaškius metimus, tad buvo spėjimas, kad ir per rungtynes nelabai pataikys. Kadangi, mažai buvo, o dar ir užpulti reikia, tai dėl to ir stovėjom zona, kas ir buvo pagrindinė pergalės priežastis“.

Kauno liberalai: Egidijus Plenta – 28 tšk. (18 atk. kam., 10 išpr. praž.), Martynas Valikonis – 7 tšk., Gediminas Guzelis – 7 tšk.

Return: Aurimas Vailionis – 20 tšk., Lukas Grincevičius – 12 tšk., Mantas Grybas – 11 tšk.

Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)„NTI ‒ PN“ po permainingos kovos palaužė „Kauno liberalų“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:24 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Hermis“ įveikė „Return“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)