Callcredit vs Sporto asociacija „Persvara“ (73:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 1105

Pirmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse vieni "H" pogrupio lyderių "Callcredit" savo aikštėje priėmė Sporto asociaciją „Persvarą“. Žvelgiant į turnyrinę lentelę atrodė, jog susitinka vieni šio pogrupio favoritų bei autsaiderių etiketę turėję svečiai. Negana to, pastarieji į susitikimą atvyko vos šešiese ir atrodė, kad galvoti apie pergalę "Persvarai" bus itin sunku. Vis tik, svečių žaidėjai jau nuo susitikimo pradžios parodė, kad į šias rungtynes atvyko tikrai ne tam, kad varžovams atiduotų lengvą pergalę ir metė prideramą iššūkį. Dar daugiau, susitikimui baigiantis Sporto asociacija „Persvara“ turėjo saugų dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir kiek netikėtai įveikė "Callcredit" rezultatu (73:86).

Rungtynes komandos pradėjo pakankamai lygiai, o skirtumas tarp ekipų laikėsi itin trapus (8:9). Vis tik, svečiai trumpą atkarpą laimėjo rezultatu 0:5 ir skirtumas šoktelėjo iki 6-ių taškų (8:14). Čia pat "Callcredit" atsakė spurtu 8:0 ir pirmaujanti komanda pasikeitė (16:14). Likusi kėlinuko dalis ir toliau vyko atkakliai bei kovingai. Svečiai iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo savi atsilikimą sumažinti iki minimumo (20:19).

Atkaklus žaidimas tęsėsi ir antrojo kėlinio metu. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o gynyba buvo nukelta į antrą planą. Nepaisant to, jog svečiai į susitikimą atvyko negausiomis pajėgomis, tai netrukdė jiems palaikyti aukštą tempą ir antrojo kėlinio pabaigoje Sporto asociacija „Persvara“ buvo pirmaujančiųjų rolėje (30:34). Per likusias kėlinuko minutes "Callcredit" savo deficitą sumažino dviem taškais ir prieš ilgąją pertrauką jų atsilikimas siekė du taškus (36:38).

Antroje susitikimo dalyje Sporto asociacija „Persvara“ ir toliau stengėsi palaikyti aukštą žaidimo tempą, bei paįvairinti jį dažnais tolimais metimais. Panašu, jog ši strategija svečiams davė norimos naudos, o 6 taiklūs tolimi metimai trečiojo kėlinio metu padėjo šiai komandai sužaisti rezultatyviausią ketvirtį susitikime. Laimėję trečiąjį kėlinuką "Persvaros" vyrai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10-ies taškų pranašumą (56:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečių pranašumas pasiekė rekordinį (57:70), o neilgai trukus ir (60:74). Penki taškai be atsako leido "Callcredit" pagalvoti apie intrigos atkūrimą (65:74). Tačiau Sporto asociacija „Persvara“ jau buvo pernelyg pajutisi žaidimo ritmą ir turimo pranašumo svečiai neketino iššvaistyti. Dar vienas rezultatyvus kėlinukas ir puikus žaidimas puolime leido svečiams iškovoti kiek netikėtą pergalę rezultatu (73:86).

Po rungtynių Sporto asociacijos "Persvara" komandos kapitonas Saulius Pakalniškis sakė: "Ši salė buvo labai gera ir mums paranki. Visi mūsų žaidėjai šiandien buvo neaukšti, bet gerai pataikėme. Pataikėme labai daug tolimų metimų. Buvome vos šešiese, tačiau visi motyvuoti ir išėjome kautis. Kiek supratau, varžovai buvo ne visi pagrindiniai krepšininkai, gal kiek nenusiteikę. Jie tikrai turi gerų žaidėjų, tačiau šiandien jiems gal kiek nepasisekė".

"Callcredit" ekipos strategas Tomas Konovalovas po pralaimėto susitikimo nedaugžodžiavo: "Nemanau, kad šiandien buvo galima mus laikyti favoritais, nebent dėl geresnės padėties turnyrinėje lentelėje. Šiame susitikime vertėmės be vieno labai svarbaus žaidėjo, tačiau gavome gerą pamoką kaip reikia žaisti. Galima sakyti, jog varžovai mums davė itin gerą pamoką. Reikia tikėtis, kad šis pralaimėjimas bus tarsi "šaltas dušas".

Callcredit: Arūnas Rimas – 29 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Arūnas Muraška – 12 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk., Valdas Šluta – 10 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“: Mantas Stankevičius – 40 tšk. (8 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 19 tšk., Marius Satkevičius – 14 tšk.

Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybėse, užtikrinta „Callcredit“ pergalė (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:13 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Emocijų kupinose rungtynėse triumfavo „Callcredit“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)