ASU dubleriai vs Laipsniai (55:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 1008

Trečiadienį, spalio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „ASU dublerių“ bei svečių „Laipsnių“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gan apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje pradėjo ryškėti „Laipsnių“ ekipos pranašumas šiose rungtynėse. Jie pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir solidų pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Komandoms sunkokai sekėsi rinkti taškus, bet sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, keturių taškų pranašumą turėjo aikštelės šeimininkai. Tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė svečių ekipa, pavijo savo varžovus, persvėrė rezultatą ir po pirmojo kėlinio jau patys turėjo keturių taškų atotrūkį – 14:18. Antrajame kėlinyje komandoms ypatingai sunkiai sekėsi rinkti taškus ir šio kėlinio metu buvo daug pramestų metimų ir nemažai klaidų. Viso kėlinuko metu skirtumas tarp komandų per daug nekito, bet kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė „Laipsnių“ ekipa ir padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 21:28.

Trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti aiškesnis svečių ekipos pranašumas. Netrukus jie savo pranašumą padidino iki dviženklio ir ramiai kontroliavo rungtynes. Viso likusio kėlinio metu komandos palaikė apylygį žaidimą, tad skirtumas ir išliko panašus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 39:51. Lemiamo ketvirčio metu „ASU dubleriai“ dar bandė kibti savo varžovams į atlapus, bet į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, svečių ekipa atsakydavo tuo pačiu ir vis laikė tą dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką vaizdas aikštelėje nepakito ir „Laipsniai“ išlaikė pranašumą savo rankose bei iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 55:73.

Artūras Jankevičius („Laipsniai“):
„Šiek tiek daugiau gynyboje rotavomės, nes viską keitėm – tą galėjom daryti. Ir tiesiog pasisekė. Mūsų aukštaūgiai labai gerai sužaidė, nors tik dviese buvo. Labai gerai padėdavo, jeigu kažką praleisdavom ir, manau, statistikoj atsispindės, kad nemažai blokų ir perimtų kamuolių padarėm“.

„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)