Rimo & Patikima linija vs VŠĮ „Gatvės vaikai“ (81:77)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 07 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą

2024 gegužės 07 d., Antradienis, 22:07 val., peržiūros: 107

Gegužės 7 dieną įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2024 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Rimo & Patikima linija" priėmė svečius VŠĮ "Gatvės vaikai" komandą.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatu 2:0 pirmavo "Rimo & Patikima linija". Baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmavo "Gatvės vaikai" (8:12). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Gatvės vaikai" (11:12). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Gatvės vaikai", kurie sužaidus 10 minučių pirmavo rezultatu 18:25.

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė penki taškai (20:25). Baigiantis pirmai kėlinio pusei septynių taškų persvarą turėjo "Gatvės vaikai" (23:30). Kėlinio antroje pusėje "Gatvės vaikai" išlaikė septynių taškų persvarą (35:42).

Per pirmą trečio kėlinio pusę skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (45:50). Netrukus iniciatyvą perėmė "Rimo & Patikima linija", kurie aštuntą minutę pirmavo rezultatu 56:52. Kėlinio pabaigoje trapią persvarą išlaikė "Rimo & Patikima linija" (58:55).

Per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes "Rimo & Patikima linija" persvara padidėjo iki 10 taškų (67:57). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Rimo & Patikima linija" persvara sumažėjo iki penkių taškų (71:66). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, bet persvarą išsaugojo "Rimo & Patikima linija" (81:77).

15 atk. kam.

„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Sportturas“ taurėje ketvirtfinalį peržengė „Rimo & Patikima linija“. (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą (2024 gegužės 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Limobus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“. (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)