KAUNO VANDENYS & ONNINEN vs BITĖ LIETUVA (73:45)Draugiškos rungtynės » Draugiškos rungtynės
2012 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Kauno vandenys & Onninen" Statoil taurės turnyre nesulaukė pasipriešinimo iš "Bitė Lietuva"

2012 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 23:17 val., peržiūros: 2022

2012 balandžio 19 dieną draugiškose rungtynėse, Kauno švaros sporto salėje susitiko KAUNO VANDENYS & ONNINEN (šeimininkai) ir BITĖ LIETUVA (svečiai). Rungtynes lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu – 73:45 (17:6, 16:8, 22:19, 18:12).

Rungtynes galingai pradėjo šeimininkai spurtavę 9:0. Du taškus pelnė svečiai, o į tai dar 6 atsakė KAUNO VANDENYS & ONNINEN ir rezultatas jau – 15:2. Keturis taškus be atsako pelnė Bitė Lietuva ekipa ir sumažino skirtumą, o kėlinį dviem baudos metimais užbaigė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio – 17;6.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo Bitės vyrai laimėję atkarpą 6:2. Keturis taškus iš eilės pelnė Vandenys, o du Bitė ir skirtumas jau tik 10 taškų. Tačiau svečiai likusias 5 kėlinio minutes pelnyti taškų nesugebėjo ir tuo pasinaudoję šeimininkai po dviejų kėlinių susikrovė 19 taškų persvarą – 33:14.

Trečiasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias ir komandos sėkmingai keitėsi atakomis. Šį ketvirtį taip pat vos geriau pasirodė KAUNO VANDENYS & ONNINEN ir po trijų kėlinių – 55:33.

Ketvirtasis kėlinys intrigos į šias rungtynes negražino, o kaip tik tik padidino skirtumą ir galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo šeimininkų pergalę – 73:45.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris teigė – rungtynės buvo labai negražios, pilnos nervų. Plius nemačiau tokio prasto pataikymo jau labai seniai, todėl šias rungtynes pavadinčiau gynybinio stiliaus.

Varžovų treneris teigė – Priešininkai puikiai žaidė tiek puolime tiek gynyboje ir buvo tikrai stipresni. Mes sužaidėme dvi skirtingas puses, pirmą žaidėme savanaudiškai, be komandinio žaidimo, o antroji buvo kur kas geresnė ir žaidėme jau taškas į tašką.

Geriausiai nugalėtojjų gretose pasirodė – Mindaugas Čepauskas (22, 24 naud. bal.), Leonardas Ivanovas (14, 5 išpr. pr., 18 naud. bal.), Marius Dimša (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mykolas Dumčius (11), Guntis Banders (8), Domas Ramanauskas (6) taškai.

"Kauno vandenys & Onninen" "Statoil Lietuva" taurės rungtynėse nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "Rivonos" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)"Kauno vandenys & Onninen" "Statoil" taurės turnyre be didesnio vargo įveikė "Arvi ir ko" ekipą (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)