KREPŠINIS.NET vs TOPSPORT & DEXTERA (51:123)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 23 d., Penktadienis, 20:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Top Sport & Dextera" sutriuškino "Krepšinis.net" ekipą

Audrius Šalaševičius įstrigo tarp Donaldo Sakalausko ir Skirmanto Staniulio
2007 kovo 23 d., Penktadienis, 21:55 val., peržiūros: 4422
Didžiosios "Mero" taurės rungtynės tarp "Krepšinis.net" ir "Top Sport & Dextera" komandų baigėsi įspūdinga svečių pergale 51:123.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem Arūno Bičiaus ("Krepšinis.net") taškais, po to sekė "Top Sport & Dextera" atstovo Dainiaus Staugaičio tritaškis. Iki kėlinio vidurio pirmavo aikštės šeimininkai ir tik Dariaus Baltrušaičio tritaškis persvėrė rezultatą 13:15. Vėliau sekė "Top Sport & Dextera" serija 2:13, po kurios svečiai susikrovė solidžią 17-os taškų persvarą (17:34). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 19:39.

Antrajame kėlinyje absoliučiai dominavo svečių komanda. Jau pirmoje ketvirčio pusėje persvara pasiekė 30 taškų (23:53). "Krepšinis.net" šiame kėlinyje pelnė vos 8 taškus, o jų varžovai – 28. Kėlinys baigėsi 27:67.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nė kiek nepasikeitė. Nors šeimininkai padarė gerokai mažiau klaidų nei pirmoje rungtynių pusėje, jiems iki kėlinio vidurio nepavyko pelnyti taškų, taip "Top Sport & Dextera" krepšininkai pasiekė ir 50 taškų persvarą (27:79). Po trijų kėlinių "Top Sport & Dextera" jau pirmavo rezultatu 38:94.

Nors rungtynių baigtis jau seniai buvo aiški, svečiai neatsipalaidavo ir paskutiniajame kėlinyje. Jie ir toliau didino savo persvarą, kartu aktyviai gindamiesi. Jau pirmosiomis kėlinio minutėmis Tadas Tarūta pelnė 100-tąjį savo komandos tašką, o po to pataikęs tritaškį padidino "Top Sport & Dextera" persvarą net iki 61 taško. Toliau triuškindami savo varžovus svečiai baigė rungtynes turėdami 72 taškais daugiau nei "Krepšinis.net" ekipa – 51:123.

Verta paminėti, jog "Top Sport & Dextera" prie baudų metimo linijos varžovams leido stotis tik vieną kartą, tačiau Arūnas Vanagas abu metimus prametė. Iš viso svečiai prasižengė vos tris kartus.

"Top Sport & Dextera" ekipoje geriausiai pasirodė Arnoldas Aneliauskas, pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, bei Donaldas Sakalauskas – 20 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 4 blokuoti varžovų metimai.
"Krepšinis.net" į priekį vedė Vytautas Žemaitis (15 taškų) ir A.Šalaševičius – 14 taškų, 7 atkovoti kamuoliai.

"Krepšinis.net" treneris Šarūnas Sobolis tesėjus P.Klimavičių ir L.Vasarį įvertino 9 balais, tačiau rungtynių komentuoti nepanoro.
Nekalbūs buvo ir "Top Sport & Dextera" atstovai, treneris Gintaras Staniulis teisėjus įvertino maksimaliai (po 10) ir tik pridūrė, jog rungtynės buvo normalios, ir palygino su treniruote.
"Topsport & Dextera" nepasigailėjo "VST" (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:08 val.)"Topsport & Dextera" apgynė "Didžiosios Mero Taurės" čempionų titulą (2007 birželio 01 d., penktadienis, 23:01 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė "Krepšinis.net" ir išsaugojo šansus patekti į kitą etapą (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 21:02 val.)"ESS" kovoje prieš "Top Sport & Dextera" nedaug trūko iki sensacijos (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Po įspūdingo nervų karo "Topsport&Dexteros" krepšininkai žengė pirmą žingsnį finalo link (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:09 val.)"Teledema" nesulaukė pasipriešinimo (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:30 val.)"Didžiosios Mero Taurės" čempionai turėjo daug problemų su debiutantais (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 22:53 val.)Mero Didžiosios taurės pusfinalyje grubus incidentas (atnaujinta "KKL valdybos sprendimas") (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 09:55 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė šeimininkai (2007 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:24 val.)