VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF vs REMZA & IRMCO (68:80)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Vilniaus universiteto KHF" penketukas neatsilaikė prieš "Remza & Irmco" ekipą

2012 kovo 02 d., Penktadienis, 00:24 val., peržiūros: 3128

Ketvirtadienį, kovo 1 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Vilniaus universitetas KHF" (šeimininkai) ir "Remza & Irmco" (svečiai) ekipos. Nuo pat pirmųjų minučių svečiai išsiveržė į priekį, o šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkų puolimas pagerėjo, bet skirtumo sumažinti nepavyko. Po ilgosios pertraukos vyko apylygis žaidimas. Ketvirtame kėlinyje, sužaidus dvi minutes, šeimininkai liko keturiese – jiems buvo pavykę sumažinti skirtumą net iki 8 taškų, bet svečiai saugų pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 68:80.

Nuo pat pirmųjų minučių svečiai įsiveržė į priekį 13:0, o šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik 7 sužaistą minutę. šeiminkams pavyko laimėti mini atkarpą 4:0 ir apmažinti skirtumą iki 9 taškų. Paskutinę ataką taiklus svečių dvitaškis atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas po ketvirčio – 6:17.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, padidinę skirtumą iki 15 taškų, tačiau šeimininkai spurtavo ir sumažino skirtumą iki 9 taškų. Toliau žaidimo eigoje abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, nė vienai nepavykdavo įrodyti savo pranašumo ( 24:33). Tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie padidino pranašumą iki 15 taškų. Rezultatas po kėlinuko – 24:39.

Trečiajame ketvirtyje svečiai nieko nelaukdami padidino pranšumą iki 22 taškų (24:46). Šeimininkai bandydavo mažinti skirtumą, tačiau vis sulaukdavo atsako iš varžovų. D.Ladygos penki taškai pelnyti be atsako sumažino skirtumą iki 15 taškų (38:53). Toliau komandom vėl nepavyko įrodyti savo pranašumo ir kėlinukui pasibaigus šeimininkai išsaugojo 16 taškų turėtą pranašumą. Rezultatas – 44:60.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus dvi minutes šeimininkai liko tik keturiese. Ir atrodė, kad viskas buvo jau aišku, tačiau šeimininkai ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, o šeimininkams sunkiai sekėsi įveikti ketvirto gynybą. Likus žaisti tris minutes komandas skyrė tik 9 taškai (65:74). Svečiai iki pat rungtynių pabaigos išsaugojo saugų pranašumą, o šeimininkams nepavyko persverti rezultato. Rungtynių galutinis rezultatas – 68:80.

Po laimėtų rungtynių "Remzos & Irmco" ekipos treneris kalbėjo:" Mes apskritai nemokam prieš silpnas komandas žaisti, bet jie tikrai nebuvo silpni. Individualiai labai stiprūs. Tiesiog sportinės laimės pritrūko. Šiaip viskas gerai."

Po pralaimėtų rungtynių komanda bendrai kalbėjo:" Keturiese pabaigė varžybas. Labiau sekėsi žaisti keturiese nei penkiese. Šiuo metu mus yra ištikusi komandinė krizė – žaidėjų stygius."

"Vilniaus universitetas KHF": M.Lukauskas ( 19tšk. 7 išpr.praž.), D.Ladyga ( 16tšk. 18 atk.kam), L.Jakštas ( 15tšk.)

"Remza & Irmco": M.Šumlinskas ( 25 tšk. 17 atk.kam. 8 išpr.praž.), M.Šateika ( 23tšk. 10 atk.kam.), A.Giedraitis ( 14tšk. 11atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2012 kovo 03 d., 00:22 val.

10/1 - sitam bicui, tritaskiai pakrito  :-DDDDDDDDDDDDDDDD

zalias_kraujas2012 kovo 02 d., 18:46 val.

Ech... Tai Laimute, tai Saras... tikras konspiracinis tinklas!

LinasJ2012 kovo 02 d., 18:20 val.

Šarai, tai štai ką geri pertraukų metu Dabar aišku kodėl pergalę nuo mūsų 7dn nusukai

"Vilniaus universitetas KHF" neatsilaikė prieš "Sporto fėja & internetas visiems" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 01:16 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Remzą & Irmco" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)"Legatas" nusileido "Remza & IRMCO" ekipai (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 17:45 val.)Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Remza & Irmco" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 00:14 val.)Tik po pratęsimo "Vilniaus universiteto KHF" ekipa palaužė "Bc Ambi" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 01:34 val.)Aukštųjų mokyklų dvikovoje stipresni buvo "Vilniaus universiteto KHF" krepšininkai (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavę "Remza & IRMCO" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 23:26 val.)Po švenčių susirinkę "Remza & Irmco" antrąjį etapą pradėjo sunkia pergale (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)Po pratęsimo pergalę šventė Vilniaus universitetas KHF (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 01:48 val.)"ICE" nesustabdė "Remzos & IRMCO" aukštaūgių (2012 sausio 10 d., antradienis, 23:21 val.)