KK MAYBE vs LAPĖS (60:51)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK ''Maybe'' įsirašė pirmąją pergalę

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 1202

Šiandien, Ąžuolo katalikiškoje mokykloje įvyko KKL Pavasario ''Sportturas'' 2013 taurės susitikimas tarp ekipų, kurios šioje taurėje dar nebuvo patyrusios pergalės džiaugsmo. KK ''Maybe'' namuose surėmė ginklus su ''Lapių'' ekipa (svečiai). Susitikimas prasidėjo labai nerezultatyviai. Ekipos žengė koja kojon, o pirmaujanti ekipa nuolat keitėsi. Antroje susitikimo pusėje vos keliais taškais priekyje žengė KK''Maybe'', kurie ir įsirašė pirmąją pergalę Pavasario ''Sportturo'' 2013 taurėje 60-51.

Nerezultatyvus susitikimas iškart prasidėjo KK ''Maybe'' žaidėjo A.Marlinkevičiaus tritaškiu metimu, bet svečiai į tai atsakė keturiais iš eilės taškais. Įpusėjus ketvirčiui komandoms teko kęsti ''taškų badą'', klaida sekė klaidą. Šį ''taškų badą'' ketvirčio antroje pusėje nutaukė M.Alekna, kuris įmetė du tritaškius metimus iš eilės. Ketvirčio pabaigoje priekyje buvo ''Lapės'' (7-13), bet po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki minimumo 12-13. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Nei vienai ekipai nepavyko susikrauti apčiuomiamos persvaros. Didžiausias septynių taškų pranašumas buvo ketvirčio viduryje, kuomet ''Lapės'' buvo priekyje (20-27). Ketvirčio pabaigoje aistrų ir kietos kovos netrūko, kuomet rezultatas buvo lygus (29-29), bet po M.Stoškaus tritaškio metimo po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Lapės'' 29-32.

Po didžiosios pertraukos svečiai išėjo kiek atsipalaidavę ir žaidimo kontrolę visiškai atidavė šeimininkams, kurie šį ketvirtį pradėjo 9-0 (38-32). Antroje ketvirčio pusėje žaidimas išsilygino, tik po trijų kėlinių priekyje buvo KK ''Maybe'' ekipa 47-44. Ketvirtajame ketvirtyje svečiai nebuvo linkę lengvai atiduoti pergalės ir išlygino rezultatą (49-49). Ketvirčio antroje pusėje šeimininkai užsivedė ir pradėjo žaisti tarsi iš natų tiek gynyboje, tiek puolime. Perėmę tris iš eilės kamuolius ir išėję į greitas atakas jiems pavykdavo pataikyti du taškus su varžovo pražanga. Po tokio nokdauno susitikimo pabaigoje svečių ekipa nebepajėgė pasivyti tolstančių šeimininkų. Susitikimą laimėjo KK ''Maybe'' rezultatu 60-51.

Po susitikimo KK ''Maybe'' žaidėjas T.Pekarskas sakė: „ Labai geros rungtynės šiandien buvo, daug taškų įmetėm, smagiai pažaidėm. Varžovai gerai žaidė, bet šiandien jiems pritrūko.“ Paklaustas kaip mano, kas šiandieną nulėmė pergalę jis atsakė: „ Geras pasiruošimas ir daug treniruočių.“

Pralaimėjusių treneris T.Petkevičius sakė: „ Geros atkaklios rungtynės buvo, tiesiog dar trūksta susižaidimo. Jauna nauja komanda, stengsimies nugalėti kitose rungtynėse. Šiandien labai daug klaidų pridarėm.“

KK ''Maybe'': R.Babenskas (17 tšk.) T.Pekarskas ( 12 tšk. 6 per.k.) K.Skiparis ( 13 tšk.)

''Lapės'': M.Alekna ( 18 tšk.12 tšk.) A.Žvirblis (7 tšk. 10 atk.k.) M.Stoškus ( 12 tšk.)

Kauno "Rami" po atkaklios kovos pasiekė sunkią pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Lietuvos geležinkeliai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:58 val.)KK Maybe rungtynių gale palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:43 val.)Po atkaklios kovos "LCP KK Ragai" iškovojo pergalę (2013 balandžio 30 d., antradienis, 23:59 val.)LCP KK "Ragai" laimėjo permainingą kovą (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis "Omega" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno Rami" neturėjo vargo su "Lapėmis" (2013 balandžio 06 d., šeštadienis, 18:39 val.)