JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (79:72)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 07 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę

2012 sausio 07 d., Šeštadienis, 17:13 val., peržiūros: 3294

Šeštadienį, sausio 7 dieną Šv.Mato vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" ir svečių "Kauno Orouostas & Lana Lecta" ekipų. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tarp komandų užvirė atkakli kova ir rungtynės klostėsi apylygiai. Po dviejų kėlinukų komandas skyrė tik trys taškai. Trečiojo kėlinuko dėka svečiai šiek tiek išsiveržė į priekį, tačiau fantastiškai sužaidę atkarpą ketvirtojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 79:72 (16:13, 15:15, 20:29, 28:15).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus svečiai atsakė taikliu dvitaškiu metimu. Iškart po sėkmingos svečių atakos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" krepšininkas T.Ališauskas pelnė keturis taškus be varžovų atsako ir suteikė savo komandai šešių taškų persvarą. Vėliau šeimininkai ir toliau žaidė grėsmingai, taip įgydami aštuonių taškų pranašumą, tačiau netrukus "Kauno Orouosto & Lana Lecta" ekipos pataikytas tritaškis sumažino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Komandoms apsikeitus sėkmingomis atakomis svečių deficitas sumažėjo iki trijų taškų. 16:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir įgyti vieno taško pranašumą. Kiek vėliau abi komandos vienodai sėkmingai rinko taškus, todėl tarpusavio taškų skirtumas nekito. Toliau, po kelių iš eilės rezultatyvių išpuolių šeimininkų žaidėjai persvėrė rezultatą ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus svečiai surengė spurtą 6:0 ir persvėrė rezultatą bei įgijo minimalų pranašumą. Ketvirčio pabaigoje J.Kajokas pataikė du dvitaškius iš eilės, kurių dėka prieš ilgąją pertrauką jo komanda pirmavo trijų taškų skirtumu. 31:28.

Trečiojo kėlinuko pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkams, nes jie įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau daugiau negu perpus jį sumažino K.Čepononis pataikydamas tritaškį metimą. Vėliau "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir padidino pranašumą iki šešių taškų, tačiau juo ilgai džiaugtis neteko, nes netrukus svečiai jį ištirpdė iki dviejų taškų. Įpusėjus trečiąjam kėlinukui "Kauno Orouostas & Lana Lecta" surengė spurtą 9:0, kurio dėka persvėrė žaidimo kreivę savo naudai bei įgijo penkių taškų pranašumą. Iki kėlinuko galo šeimininkų puolimas atrodė blankiai ir prieš lemiamą ketvirtį svečių žaidėjai buvo įgiję šešių taškų persvarą. 51:57.

Nors ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai padidino savo pranašumą iki devynių taškų, tačiau netrukus šeimininkai spurtavo 8:0, taip sumažindami atsilikimą iki vieno taško. Kiek vėliau "Kauno Orouostas & Lana Lecta" ekipos krepšininkai pataikė pora dvitaškių ir įgijo trijų taškų pranašumą. Toliau "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" žaidėjai pademonstravo įspūdingą puolimą ir spurtavo net 11:0, taip įgydami aštuonių taškų pranašumą. Vėliau svečių problemos nesibaigė ir išsibaudavus net keturiems žaidėjams jų gretos išretėjo, kas buvo labai palanku šeimininkams. Jie tuo puikiai pasinaudojo ir rungtynių pabaigoje šventė pergalę rezultatu 79:72.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Kaip matėte, varžybos buvo labai sunkios, taškas į tašką, bet, kai išsibaudavo jų pagrindiniai žaidėjai viskas išsisprendė. Ir šiaip jiems sunkiai sekėsi, bet viskas gerai. Rungtynių pabaigą geriau sužaisti padėjo, kaip ir minėjau, tai, kad išsibaudavo jų žaidėjai, visi taškai "ėjo" iš po krepšio, Tadui buvo lengviau žaisti ir viskas ".

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" : J.Kajokas 30 (39 naud., 7 išprov.praž.), T.Ališauskas 26 (50 naud., 17 atk.kam., 7 rez.perd., 9 išprov.praž.), M.Balkus 12 (11 atk.kam.) taškų.

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" : M.Dubrovas 22, K.Bliūdžius 18 (11 atk.kam.), K.Čepononis 11 (10 atk.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 07 d., 19:25 val.

maladec ;-)

"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:14 val.)Negausiai susirinkę "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipos krepšininkai patyrė nesėkmę (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 19:37 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:47 val.)