ŠERNAI vs RAGAI (82:66)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 07 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Šernai" antrą etapą pradėjo pergale

2012 sausio 07 d., Šeštadienis, 19:15 val., peržiūros: 3094

Šeštadienį(01.04), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi H pogrupio komandos, „Viči Šernai“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai) ekipos. Gerai rungtynes pradėję, tačiau vėliau pradėję buksuoti svečiai pralošė šias rungtynes. Rungtynių rezultatas – 82:66(18:27, 13:7, 29:16, 22:16).

Pirmą kėlinį svečiai pradėjo 6 taškais be atsako. Vėliau šeimininkai susiėmė ir neleido savo varžovams didinti pranašumo, tačiau sumažinti jo taip pat nepavyko. Visą kėlinį svečiai buvo priekyje ir atrodė geriau nusiteikę bei pasiruošę šioms varžyboms. Rezultatas po kėlinio – 18:27.

Antrasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus. Abiems komandoms sunkai sekėsi surasti kelius link krepšio. Tačiau šį ketvirtį geriau sužaidė šeimininkų komanda ir sumažino skirtumą iki 3 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 31:34..

Trečiame kėlinuke šeimininkai susiėmė gynyboje ir neleido savo varžovams rinkti lengvų taškų, o puolime rado kelių link varžovų krepšio. Jiems šiame kėlinyje pavyko persverti rezultatą savo naudai ir perimti žaidimo vadžias. Rezultatas po ketvirčio – 60:50.

Ketvirtajame kėlinuke svečių komandos krepšininkai dėl išnaudotų pražangų limito pradėjo kristi iš rungtynių, net 3 svečių krepšininkai gavo 5 asmenines pražangas. Tai jiems sutrukdė šiame kėlinuke sėkmingai priešintis savo varžovams. Taigi rezultatas po rungtynių – 82:66.

Po rungtynių „Šernai“ komandos treneris, Andrius Lapinskas sakė: "Pradžioje niekaip negalėjom apsiginti, labai daug praleidome taškų per pirmą kėlinuką. Paskui pakeitėm gynybą ir per pusę kėlinio mums labai gerai pavyko ją adaptuoti. Paskui visą laiką ir gynėmės ta sistema. Varžovams labai sunku buvo pulti. Keli tritaškiai ten juos gelbėjo, o poziciškai jie nieko neužpuolė. Geros nuotaikos, kai antrą etapą pradedi pergale.“

„Ragai“ komanda treneris, Vaidotas Alionis sakė: „Gynyba priešininkų antram kėlinį labai išmušė iš vėžių, paskui prisirinkom pražangų ir tai buvo visos pralaimėjimo priežastys. Dar aišku trūko kelių žaidėjų.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Šernai" – Paulius Juchnevičius 24 tšk. ( 9 perimti kamuoliai, 11 išprovokuotų pražangų), Kęstutis Žarnauskas ir Andrius Zigmantavičius po 15 tšk.

"Ragai" – Evaldas Černiauskas 19 tšk., Gediminas Janonis 18 tšk., Simas Žičkus 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Anonimas2012 sausio 08 d., 18:15 val.

Šernai tokiu rezultatu niekad turbut nelaimėjo, todėl ir džiaugiasi :-)

Anonimas2012 sausio 08 d., 17:29 val.

Tai negi mums dabar verkslenti? :) kas cia tas 16 tasku? :)

Centras51

Anonimas2012 sausio 08 d., 10:46 val.

na "Ragai" kaip pralaimeje tokiu skirtumu tai kalba gana skambiai

zalias_kraujas

"Šernai" patyrė pralaimėjimą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Šernai" antrąjį turą užbaigė pergale prieš "Kauno technikos kolegiją" (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Šernai" išlaikė pergalę savo rankose (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 15:34 val.)"Šernai" sunkia pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Šernai" toliau pergalingai tęsia antrąjį etapą (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Šernai" nesunkiai nugalėjo "Žalius bananus" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Ragai" antroje rungtynių dalyje parklupdė "Simple" (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:30 val.)"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 20:38 val.)"Šernai" užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 20:39 val.)"Ragai" iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 20:56 val.)