VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs ARGENSTA & AKS (73:79)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

Puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį pergalę šventė svečiai "Argensta & AKS"

2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 23:34 val., peržiūros: 3815

Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių "B" pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona"" (šeimininkai) ir "Argensta & AKS" (svečiai) komandos. Šeimininkai pirmavę didžiąją rungtynių dalį, pralaimėjo ketvirtąjį kėlinį rezultatu 13:25 ir atidavė pergalę priešininkų komandai 73:79 (25:18; 21:19; 14:17; 13:25). Iškovoję pirmąją pergalę "Argensta & AKS" komanda pakilo į septintąją "B" pogrupio vietą, turėdami 1 pergalę ir 2 pralaimėjimus, o pralaimėję "Vėjų linija & Garliavos duona" su keturiais pralaimėjimais užima aštuntąją vietą.

Susitikimą dvitaškiu metimu pradėjo šeiminkų komandos žaidėjas Laurynas Varnas. Visą pirmąjį kėlinį vyko atkakli kova, rezultatas keitėsi tiek vienos komandos naudai, tiek kitos. Po krepšiais dominavo šeimininkų komandos centro puolėjas, rinkęs vieną po kito atšokusius kamuolius tiek gynyboje, tiek puolime. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę "Vėjų linija & Garliavos duona" , po paskutinę sekundę įmesto Giedriaus Kaubrio tritaškio metimo, kėlinys baigėsi 25:18 šeiminikams pirmaujant. Antrasis kėlinys vėl vyko apylygiai. Kėlinio viduryje šeiminkai surengę spurtą po dar vieno Lauryno Varno dvitaškio metimo padidino persvarą iki 13 taškų 38:25. Baigiantis kėliniui svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, daugiausia Roko Janicko ir Romano Jatužio taiklių metimų dėka, ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 46:37 pirmaujant šeimininkams.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos žaidėjo Vytauto Merkelio tritaškiu metimu, kuris padidino persvarą iki 12 taškų. Svečiai kėlinuką pradėjo geriau gyndamiesi, susispaudė po krepšiu, ir šeiminkai neradę priešnuodžių prieš šią gynybą "svaidė" tolimus metimus. Trečiajame kėlinuke šeiminkų komanda pelnė tik vieną dvitaškį metimą, kurio autorius Martynas Varnas. Svečiai po truputy artėjo, ir kėlinio pabaigoje, po tritaškį su sirena pataikusio Stasio Kisieliaus metimo, rezultatas sušvelnėjo iki 60:54. Ketvirtojo kėlinuko pradžia nežadėjo nieko gero svečiams, šeiminkai išlaikydami įgytą persvarą, žaidė protingai, niekur neskubėjo. Kėlinio viduryje, šeiminkams pirmaujant rezultatu 70:61, svečiai spurtavo 14:0 ir įsiveržė į priekį 75:71. Šio spurto iniciatoriai Rokas Janickas ir Tadas Vaitkevičius spurto metu atitinkamai pelnę 8 ir 5 taškus. "Vėjų linija & Garliavos duona" dar bandė vytis, po taiklaus Lauryno Varno tritaškio rezultatas sušvelnėjo iki 73:75, bet tai viskas ką galėjo padaryti šeiminkai. Kėlinio pabaiga priklausė svečiams "Argensta & AKS" komandai, pelnę dar 4 taškus svečiai šventė pergalė rezultatu 79:73.

"Vėjų linija & Garliavos duona" ekipoje pasižymėjo Laurynas Varnas (23 tšk. 4 atk.kam., 4 rez. perd.) Vytautas Merkelis (13 tšk. 7 rez. perd.) Vytautas Vaškevičius (9 tšk. 25 atk.kam).

"Argensta & AKS" komandoje išsiskyrė Rokas Janickas (30 tšk. 5 atk.kam) Romanas Jatužis (15 tšk. 10 atk. kam.) Tadas Vaitkevičius (11 tšk. 12 atk.kam).

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris nebuvo kalbus : "Laimėjom ketvirtąjį kėlinį, pasistengėm gynyboje, todėl gale ir laimėjom."

Pralaimėjusiųjų treneris sakė "Pralošėm laimėtas rungtynes, prametėm daug metimų, padarėm daug klaidų, ėmėmės iniciatyvos turbūt tada, kai reikėjo žaisti komandinį žaidimą, turbūt todėl ir pralošėm."

Po nervingos kovos pergalę šventė "Agava & ASS" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Vijora" neatsilaikė prieš "Argensa & AKS" tritaškių lietų (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:06 val.)"Lietuvos Dujos" įveikė „Argensta & AKS“ (2012 sausio 10 d., antradienis, 21:33 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "Argenstą & AKS" (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:59 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" nesunkiai susidorojo "Argensta & AKS" (2012 vasario 03 d., penktadienis, 19:59 val.)"Lietuvos Dujos" daugiau nei pusšimčiu taškų nušlavė "Argensta & AKS" (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 21:08 val.)"Kauno Orouostas" sunkioje kovoje palaužė "Argensta & AKS" (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 22:05 val.)Kietose rungtynėse pergale džiaugėsi "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:26 val.)Įtemptose rungtynėse "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" taip ir nepavyko pavyti "Statybų Vizijos & LSMU VA" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:49 val.)