KAUNO AUTOBUSAI vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (87:77)Auksas+ » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 16:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Autobusai" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale

Marius Širvaitis bando veržtis prieš Martyną Linkevičių
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 18:31 val., peržiūros: 3193
Šį pirmadienį prasidėjo "Aukso+" lygos atkrintamosios varžybos. Pirmojoje akistatoje "Kauno Autobusai" savoje aikštėje priėmė "ESS" ekipą. Žaidimas buvo gana banguotas, visgi šeimininkai trečiajame ketvirtyje susikrovė saugų pranašumą ir jį išlaikę iki dvikovos pabaigos šventė pergalę rezultatu 87:77, tuo pačiu priartėdami prie pusfinalio.

Pirmąsias susitikimo minutės aikštėje vyravo lygi atkakli kova. Pirmajam kėlinukui įpusėjus "Kauno Autobusai" įsižaidė ir vedini Tado Beržinsko pradėjo tolti nuo varžovų. Ketvirčiui artėjant į pabaigą du taiklūs Armino Šaulio tritaškiai iš eilės pradėjo šeimininkų spurtą, kurį pratęsė du gražūs Martyno Linkevičiaus bei Armino Šaulio dėjimai. Po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 14 taškų – 33:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais "sausais" ESS taškais privertusiais šeimininkus prašyti minutės pertraukėlės. Po trumpo abiejų ekipų pasitarimo su treneriais žaidimas aikštėje išsilygino ir skirtumas nustojo mažėjęs. Aiktėje vyravo gana ramus, rezultatyvus žaidimas. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 52:42.

Nuo pat trečiojo ketvirčio pradžios šeimininkai perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir, pagrinde, Martyno Linkevičiaus pastangų dėka, vien per šį kėlinį pelniusio 13-a taškų, spurtavo 13:2. "ESS" krepšininkai iki pat dvikovos pabaigos nebesugebėjo pilnai atsitiesti po šio nokdauno. "Kauno Autobusų" žaidėjai likusį kėlinio laiką rungtyniavo su šypsenomis veiduose bei mėgavosi žaidimu. Prieš paskutinįjį ketvirtį šeimininkai turėjo 24-ių taškų persvarą – 78:54.

Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai sugebėję aptirpdyti savo taškų deficitą iki 16-os taškų. "Kauno Autobusai" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios kiek pristabdė priešininkų artėjimą. Vienas po kito abiejų komandų krepšininkai buvo priversti palikti aikštę dėl penkių pražangų. "ESS" pamažu mažino skirtumą, bet tai darė per lėtai ir šeimininkai išlaikę susikrautą pranašumą iki susitikimo pabaigos šventė pergalę rezultatu 87:77.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Audrius Juodelis teigė, kad pergalę lėmė gerai sužaistas trečiasis kėlinys, kurio metu "Kauno Autobusai" išsiveržė į priekį. "Paskutiniajame ketvirtyje žaidėme sulėtintai, o ir šiaip rungtynės buvo gana banguotos. Tikimės, kad ir kitame susitikime iškovosime pergalę ir neprireiks trečiosios akistatos." kalbėjo treneris.

"Kauno Autobusų" gretose išsiskyrė Martynas Linkevičius pelnęs 35 taškus, 9 kartus atkovojęs kamuolį ir tiek pat kartų išprovokavęs varžovus prasižengt. 16 taškų pelnė Tadas Beržinskas (8 atkovoti kamuoliai), 15 – Arminas Šaulys, 12 – Edgaras Stanionis.

"ESS" ekipoje rezultatyviausias buvo Karolis Meiliūnas įmetęs 25 taškus, 17 taškų surinko Modestas Gailiūnas (9 atkovoti kamuoliai), 14 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Donatas Pugžlys (8 atkovoti kamuoliai), 11 – Ignas Razutis.

"Kauno Autobusai" susitikimo teisėjams Povilui Čižauskui ir Pauliui Klimavičiui skyrė po 9, "ESS" atitinkamai 6 ir 7 balus.
Antroji "Kauno Autobusų" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Kauno Autobusai" nepasigailėjo "Sabonio KM-89" (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Kauno autobusai" pririedėjo "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 24 d., antradienis, 23:44 val.)"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS & Policijai" (2007 kovo 02 d., penktadienis, 22:43 val.)"Kaunų Autobusų" pirmasis blynas iškepė puikiai (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 23:10 val.)"Kauno Autobusai" nugalėjo "ESS" tik po pratęsimo (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Kauno autobusai" vos išnešė sveiką kailį nuo "ESS" (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Kauno autobusai" palaužė "BMS & KK Policijos" ekipą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 00:07 val.)"Kauno autobusai" rungtynėse prieš "Sabonio KM-89" pagerino du KKL rekordus (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Forto siena" svečiuose iškovojo nesunkią pergalę (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:04 val.)