PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs ECOBALTIC (86:70)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 20 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Ecobaltic" neturėjo vilčių Babtuose

Vygintas Grinis pelnė 40 taskų!
2008 kovo 20 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 3543
Šiandien (03-20) Babtų pradinės mokyklos sporto salėje susitiko "Projektų Gama & Mobiringas" (šeimininkai) ir "Ecobaltic" (svečiai). Tik pirmame kėlinyje padrikai sužaidę šeimininkai nesugebėjo labiau atitrūkti nuo savo varžovų. Antroje varžybų pusėje suradę savo žaidimą "Projektų Gama & Mobiringas" pradėjo triuškinti priešininkus. Galutinis šių atkrintamųjų varžybų rezultatas 86:70 , kuris užfiksavo pirmąją "Projektų Gama & Mobiringas komandos pergalę.

Pirmo kėlinio pradžioje abejoms ekipoms sunkiai pavyko rasti kelius link krepšio. Galiausiai tuščias minutes nutraukė šeimininkų tolimas metimas ir lyg abiem komandom atsirišo krepšiai. Kėlinuką užbaigę tolimu metimu šeimininkai įgijo nedidelę keturių taškų persvarą,o rezultatas buvo 17:13.

Antrame kėlinyje žaidimas suaktyvėjo. Puolime žaisdami gerai , tačiau gynyboje gan pasimetę ir be užsidegimo šeimininkai ir toliau labiau atitrūkti nesugebėjo. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 37:29 (20:16).

Trečias ketvirtis buvo tikras V.Griniaus kėlinys. Vien per šias dešimt minučių surinkęs 21 tašką padėjo savo komandai įgyti dviženklę persvarą. Svečiai ir toliau darė daug vaikiškų klaidų, bet jas kompensuodavo taikliais dvitaškiais. Kėlinuko rezultatas buvo 28:25 (65:54).

Paskutinio ketvirčio viduryje laimėję atkarpą 13:0 šeimininkai "uždarė visas duris" pergalės link. Galutinis rezultatas buvo 86:70 pirmoji
"Projektų Gama & Mobiringas pergalė.

Po rungtynių pakalbintas rezultatyviausias žaidėjas aikštėje V.Grinis apie komandos pergalę galėjo pasakyti , kad ji buvo pasiekta tik komandiniu žaidimu. Teisėjams šis žaidėjas skyrė po 9 balus.

"Ecobaltic" teisėjams skyrė po 9 balus

Nugalėtojų komandą pagal save tempė V.Grinis pelnęs net 40 taškų ir M.Giedraitis 20 taškų.
"Ecobaltic" komandoje naudingiausi šiose rungtynėse buvo M. Čekamauskis 19 taškų ir Ž.Stašaitis 17 taškų.
"Ecobaltic" nesugebėjo pasipriešinti "Araušai" (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:04 val.)Trečioji "Ecobaltic" pergalė iš eilės (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)"Ecobaltic" palaužė "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:07 val.)"Ecobaltic" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:48 val.)"Ecobaltic" įtikinamai įveikė "Teo Lt" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 19:58 val.)Antroji "Ecobaltic" pergalė (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:14 val.)"Ecobaltic" užtikrintai įveikė "Projektų Gamą & Mobiringą" (2007 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Ecobaltic" po dramatiškos kovos iškovojo trečiąją pergalę (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)"Ūkio Bankas" dar neprarado vilties patekti į atkrintamąsias varžybas (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)