Kauno švara vs Dentist team (89:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atlaikiusi varžovų spurtą pergalę šventė Kauno „Švara“

2015 vasario 17 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 936

2015 vasario 17 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Kauno Švaros sporto salėje susitiko Kauno „Švara“ (šeimininkai) ir „Dentist Team“ (svečiai). Pirmą kėlinį kiek geriau pradėjo „Dantistai“, tačiau vėl žaidimas išsilygino ir pirmasis kėlinys jau baigėsi šeimininkams pirmaujant vienu tašku – 17:16. Antrame kėlinyje šeimininkai kelis kartus bandė atitrūkti nuo varžovų, tačiau jiems tas niekaip nepavyko. Po dviejų kėlinių „Švara“ buvo priekyje – 41:37. Trečią kėlinį rezultatyviai ir galingai sužaidė šeimininkai ir po trijų kėlinių „Dentist Team“ turėjo trylikos taškų deficitą – 67:54. Ketvirtą kėlinį galingai pradėjo svečiai ir sužaidus tris minutes buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų, tačiau tai buvo viskas. „Švara“ vėl atstatė saugų pranašumą ir galingai „Finišavę“ laimėjo rungtynes užtikrintai – 89:77.

Rungtynės prasidėjo dviem šeimininkų taškais į kuriuos septyniais atsakė svečiai ir rezultatas – 2:7. Aštuonis taškus pelnė „Švara“ ir išsiveržė į priekį – 10:7. Dar septynis taškus be atsako surinko „Dentist Team“ ir jie vėl priekyje – 10:14. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė šeimininkai ir po pirmų dešimties minučių jie buvo priekyje minimaliu skirtumu – 17:16. Antras kėlinys kur kas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidus keturias minutes buvo priekyje – 30:21. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada penkiais taškais atsakė Vaidotas Stalerūnas ir rezultatas – 32:28. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada dvitaškį pridėjo Mykolas Brusokas – 38:32. Penkis taškus be atsako pelnė „Dentist Team“, o kėlinį tritaškiu užbaigė – Šarūnas Kryžius – 41:37.

Trečias kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 15:2 ir skirtumas išaugo iki septyniolikos taškų – 56:39. Kitas keturias minutes komandos žaidė taškas į tašką, tačiau svečiai vistiek sugebėjo šiek tiek priartėti – 63:52. Iki ketvirčio pabaigos Kauno „Švara“ vėl kiek nutolo – 67:54. Ketvirtą kėlinį spurtu 2:12 pradėjo „Dentist Team“ ir skirtumas sumenko iki trijų taškų – 69:66. Atkarpą 6:2 laimėjo „Švara“ ir vėl kiek padidino pranašumą – 75:68. Iki rungtynių pabaigos skirtumas ir išsilaikė tad šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu – 89:77.

„Kauno švara“: Mykolas Brusokas – 28 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Senkus – 16 tšk. (5 perimt. kam.)

„Dentist team“: Martynas Zaveckas – 24 tšk., Arūnas Žotkevičius – 19 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Ramunas Baciunas – 10 tšk.

„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)Puikiai sužaista rungtynių pradžia ir pasiekta persvara leido pergalę išsaugoti „Dentist Team“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Dentist Team“ pasiekė pergalę įspūdinga persvara (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)„KTU“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Senukai" nusileido "Kauno švarai" (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:48 val.)