Voluktė vs „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (94:77)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Voluktė“ ir antrą kartą privertė pasiduoti jaunuosius „Tornado“ krepšininkus.

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 15:07 val., peržiūros: 943

Gruodžio 12-ąją "Sabonio krepšinio centro" sporto salėje įvyko "B" lygos "Baltik sport" pirmenybių dvikova tarp vienos iš grupės lyderių "Voluktės" ( šeimininkai) ir pergalės skonio nepajutusius svečius „Tornado“ KM – „Bonum signum“. Šios ekipos šiame sezone jau buvo surėmusios ginklus prieš porą savaičių ir tuomet jokių vilčių varžovams nepalikę "Voluktės"krepšininkai šventė pergalę. Šiandien jaunieji "Tornado" auklėtiniai turėjo tik vieną tikslą-revančas. Tačiau patirtis šiandien buvo tas faktorius,kuris lėmė,kad beveik identišku rezultatu antrą kartą pergalę šventė "Voluktė"- 94:77.

Rungtynes svečiai pradėjo 4-iais E.Kudrevičiaus taškais,tačiau į tai D.Jankauskas atsakė dviem taikliais tolimais metimais ir persverė rezultatą 6:4. Butent pastarojo duetas su M. Lisajevičiumi leido šeimininkams laimėti atkarpą 10:1 ir iškart susikrauti dviženklį pranašumą. Kėlinuko gale "Tornado" ekipa kiek pagerinusi puolimą ėmė vytis varžovus,tačiau D.Jankausko 4tritaškiai metimai vien per šį ketvirtį leido jo ekipai po pirmųjų 10-ies minučių pirmauti rezultatu 25:17.

Šeimininkų lyderis antrąjį ketvirtį pradėjo lygiai taip pat-taikliu tritaškiu metimu,o jam į kompaniją prisijungę D.Aklys ir D.Sabeckis,kurie pridėjo dar 9taškus,privertė svečių trenerį prašyti minutės pertraukėlės,nes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 17 (37:20). Po jos ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas kito labai nežymiai. Nors "Tornado" vaikinai puolime atrodė gana neblogai,tačiau gynyboje buvo akivaizdžių spragų,kuriomis puikiai naudojosi patyrę varžovai. Sužaidus du kėlinius "Voluktė" priekyje buvo 53:35.

Po didžiosios pertraukos svečiai pabandė sugrąžinti intrigą ir pradėjo presinguoti savo varžovus. "Tornado" ekipoje "X" faktoriumi tapo nuo suolo pakilęs P.Gabrilavičius,kuris praleidęs visą pirmąjį kėlinuką,antrajame pelnė 7taškus,o trečiajame pridėjo dar du tritaškius,kurie akcentavo jo komandos spurtą 14:6 ir leido sumažinti deificitą iki 10 (49:59). Tačiau šeimininkai nebuvo nusiteikę prisileisti varžovų ir po dviejų eilinių D.Jankausko tolimų bombų ,trečiajį kėlinį "Voluktė" baigė pirmaudama 76:60.

Lemiamame ketvirtyje abi ekipos jau,regis,buvo susitaikiusios su rezultatu,todėl nepersistengė. Svečių treneris net pakeitė visą penketą vienu metu,kad daugiau žaidybinio laiko butų gavę visi susirinkę. "Tornado" gretose šiame ketvirtyje lyderiavo aukštaūgiai ir imdavi vieną po kito kamuolius taisė netaiklius savo komandos draugų metimus,visgi to nepakako ir "Voluktė" antrą kartą šiame sezone įrodė,kad jie yra pajėgesni už savo varžovus 94:77.

Po varžybų pakalbintas pralaimėjusiųjų treneris pasikvietė vieną iš savo auklėtinių,kuriam pačiam pasakė apibūdinti savo komandos žaidimą šiose rungtynėse: " Neapsigynėm,vėlavom gynyboje,puolime nieko gero nepademonstravom ir apskritai,atėjom pažaisti "šiaip sau".

Voluktė: Donaldas Jankauskas – 27 tšk. (11 atk. kam.), Darius Aklys – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Matas Lisajevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Deividas Sabeckis – 12 tšk.

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Enrikas Kudrevičius – 20 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Gabrilavičius – 17 tšk., Jonas Šlapikas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)„Voluktei“ teko pavargti rungtynėse su „Pauliukais“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 15:21 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:13 val.)„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:18 val.)Egzekuciją finale surengusi „Voluktė“ tvirtu žingsniu užkopė į „B“ lygos viršūnę (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 23:33 val.)