„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)414,00
2Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
3Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)431,33
4Laurynas Chalytovas (UNO, Kauno Mero taurė 2019)441,00
5Eimantas Tabola (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)350,60
6Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)313,00
7Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)360,50
8Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)340,75
9Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)321,50
10Oskaras Gelžinis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)313,00
11Lukas Mikalauskas (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)340,75
12Domas Andrišiūnas (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
13Vakaris Diškevičius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)340,75
14Dominykas Jurgelionis (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
15Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)340,75
16Paulius Minkevičius (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)340,75
17Gytis Vyšniauskas (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)331,00
18Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
19Arnoldas Vyšniauskas (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)221,00
20Ugnius Margelis (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)250,40
21Vytautas Merkelis (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)212,00
22Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)221,00
23Marius Čiapas (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)212,00
24Linas Ramanauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)212,00
25Tadas Vasiliauskas (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)212,00

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2864,67
2Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
3Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
4Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
5Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
6Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
7Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2045,00
8Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2045,00
9Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
10Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)1953,80
11Lukas Žukauskas (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)1836,00
12Jonas Kaškelis (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)1853,60
13Gytis Vyšniauskas (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1735,67
14Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)1744,25
15Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
16Arminas Žagelis (ICE, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
17Dominykas Jurgelionis (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
18Giedrius Jevstignejevas (KTPMC, Kauno Mero taurė 2019)1653,20
19Gediminas Šuklevičius (UNO, Kauno Mero taurė 2019)1543,75
20Laurynas Ribakas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)1443,50
21Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)1452,80
22Paulius Vilkas (ICE, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
23Dominykas Šiumbrys (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
24Laurynas Chalytovas (UNO, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
25Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)1352,60

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)6
2Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
3Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)4
4Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)3 (33 min.)3
5Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
6Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)5
7Vytenis Januškevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (49 min.)4
8Arnoldas Vyšniauskas (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)2 (42 min.)2
9Paulius Irtmonas (KTPMC, Kauno Mero taurė 2019)2 (35 min.)3
10Regimantas Vaitasius (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)2 (35 min.)4
11Mantvydas Valukonis (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (33 min.)5
12Martynas Perlys (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (33 min.)5
13Andrius Jefremov (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2 (32 min.)4
14Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2 (32 min.)3
15Virginijus Dailidė (UNO, Kauno Mero taurė 2019)2 (31 min.)4
16Aidas Kuzminskas (Kauno „Atletas“, Draugiškos rungtynės)2 (30 min.)3
17Artūras Selvenis (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2 (29 min.)4
18Lukas Palivanas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2 (24 min.)6
19Arūnas Ringys (ICE, Kauno Mero taurė 2019)2 (23 min.)3
20Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)2 (15 min.)2
21Mindaugas Banevičius (Elektrėnų „Pastolinis“, Kauno Mero taurė 2019)2 (15 min.)2
22Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2 (14 min.)4
23Ramūnas Jomantas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2 (12 min.)3
24Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2 (11 min.)4
25Artūr Žmurkin (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)2 (9 min.)3
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu