„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas dalyvauti Pavasario „Sportturas“ taurės 2020 metų turnyre! Dėl COVID-19 turnyras neįvyks...2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 12:33 val.; peržiūros: 2370

NaujienaKomentarai

Kviečiame komandas dalyvauti KKL Pavasario "Sportturas" taurės 2020 metų turnyre. Šis turnyras skirtas sąlyginai silpnesnėms ekipoms, norinčioms pasivaržyti su lygiaverčiais varžovais.

Šiame turnyre gali dalyvauti visos C, 30+ ir Įmonių lygos komandos, išskyrus šių lygų 1,2,3,4 vietas reguliariąjame etape savo pogrupyje užėmusios komandos. Taip pat komandos gali registruoti atskirai žaidėjus iš B lygos visų komandų ir C, 30+ ir įmonių lygų 1,2,3,4 vietas reguliariąjame etape užėmusių komandų, tačiau tokių žaidėjai turi atitikti nuostatus (reguliariąjame etape žaidėjo naudingumo koeficientas EFF negali viršyti 9 ir daugiau balų (≥9 EFF)). Ypač laukiamos naujai susibūrusios krepšinio mėgėjų komandos, atitinkančios nuostatų reikalavimus, kurios galės "apšilti" kojas ir įvertinus savo galimybes sudalyvauti kitų metų KKL pirmenybėse.

Visų dalyvaujančių laukia rungtynių “on-line” statistika internete ir mobiliuose telefonuose, pilni aprašymai, žaidėjų interviu bei pagal galimybes foto ir video reportažai.

Siekiant užtikrinti kuo lygesnius komandų pajėgumus, bei tikintis atkaklesnių kovų, išvengiant didelių taškų skirtumų, bus griežtai atsižvelgiama į naujų komandų meistriškumus.

"Pavasario "Sportturas" 2020m. taurės turnyro sistema paaiškės pasibaigus registracijai, tačiau kaip ir praeitame turnyre, po reguliaraus etapo komandos bus atskirtos pagal pajėgumus ir atkrintamosiose varžybose kovos dėl "Didžiosios" ir "Mažosios" taurių apdovanojimų komplektų, taip pat gali būti įsteigta ir "Iššūkio" taurė (priklausomai nuo komandų skačiaus). Taigi net ir silpnesnės komandos turės galimybę pakovoti dėl medalių ir taurės.

Stipresnėms komandoms linkime sėkmės likusiose KKL pirmenybių varžybose. Jos galės sudalyvauti kitame pavasariniame "Laikinosios sostinės" krepšinio turnyre, kuris įvyks balandžio-gegužės mėnesiais.

Daugiau informacijos tel. 8 676 96000

Turnyro nuostatus rasite ČIA

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu