„RIO Arena“ 3x3 krepšinio taurės turnyro nugalėtojai ‒ „White Mamba“ komanda2018 balandžio 14 d., Šeštadienis, 22:35 val.; peržiūros: 5593

NaujienaKomentarai

Balandžio 14d. šeštadienį finišavo „RIO Arena“ 3x3 krepšinio taurės turnyras. Komandos kovojo paskutiniąjame ketvirtąjame ir taip pat finaliniame etapuose.

Pirmoje vietoje po trijų etapų buvo „White Mamba“ komanda (8 taškai), antroje vietoje „Kauno Rami“ (7 taškai) ir treti „Partizanai“ (6 taškai). Tarp šių komandų ir užvirė atkakli kova dėl nugalėtojų titulo. Prieš šį turą kiekviena iš komandų turėjo galimybė tapti absoliučiais čempionais. Tai suprasdami dalyviai kovojo negalėdami jėgų ir labai stengėsi iškovoti pergales. Visų sužaistų rungtynių didžiausias skirtumas buvo tik 4 taškai.

Tačiau jau po pirmojo rato kovos aikštelėje, parodė kad iki šiol komandų užimtos vietos buvo dėsningos ir pasibaigus paskutiniąjam turui pasiskirstė taip kaip iki šio turo.

Pirmąją vietą po gana sunkių rungtynių iškovojo „White Mamba“ komanda ,antrosios vietos savininkais tapo „Kauno Rami“ ir treti liko „Partizanai“

Komandoms buvo įteikti taurės ir medaliai bei turnyro rėmėjų "RIO Arena", RIND, Sporto fėja, Kane's, Biedrionka prizai.