DUMBLAS vs STUDENTIJA (89:69)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Dumblas neturėjo vargo su "Studentija".

2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 20:05 val., peržiūros: 3883

Šį sekmadienį ( Vasario 8d.) LŽŪU sporto salėje, įvyko dar viena "Aukso" lygos dvikova, kurioje "Dumblas" savo aikštelėje priėmė "Studentija". Matyt namų sienos visgi padėjo ir šeimininkai iškovojo gana nesunkią pergalę 20 taškų skirtumu.89:69.

Pirmajame kėlinyje "Dumblo" ekipa iškart užspaudė varžovus ir išsiveržė į priekį 13:5, tačiau į tai varžovai atsakė tritaškių metimų liūtimi, ir šiame kėlinyje paskandino varžovus 20:28.(svečių ekipa per šį ketvirtį įmetė net 6 tritaškius metimus).

Pasimokę iš savo klaidų pirmajame kėlinyje, "Dumblo" krepšininkai, jų jau nebekartojo šiame ketvirtyje ir visiškai uždengė varžovų snaiperius, tiesa leisdami įmesti jiems 2 tritaškius, tačiau neskaitant dar vieno dvitaškio, tai ir buvo visi jų taškai šiame kėlinyje. Laimėję šį ketvirtį 18 taškų persvara, šeimininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 10 taškų pranašumą. 46:36.

Trečiajame ketvirtyje aikštelėje kartojosi tas pats vaizdas. "Dumblo" krepšininkai vis labiau spaudė savo varžovus gynyboje, tuo tarpu patys gana nesunkiai rinkdami taškus puolime, jie pamažu krovėsi pakankamai saugų pranašumą. Laimėję šį ketvirtį 16 taškų skirtumu (26:10), prieš paskutinę rungtynių dalį, jie turėjo net 26 taškų persvarą ir jau galėjo leisti sau šiek atsipalaiduoti.

Nors ir sumažinę varžovų spaudimą gynyboje, šeimininkai vis tiek nepaleido rungtynių gijų iš savo rankų. Nors ir leido varžovams laimėti šį ketvirtį 6 taškais, tačiau rungtynių baigčiai tai įtakos neturėjo. "Dumblas" šventė įtikinamą pergalę 89:69.

Nugalėtojų komandos treneris po rungtynių kalbėjo,kad kitokios rungtynių baigties, jis net ir nesitikėjo, nes ši pergalė buvo jų planuose ir visas rungtynes "Dumblo" krepšininkai sužaidė taip,kaip tikėtasi (tiesa, treneris turėjo priekaištų komandai po pirmojo kėlinio, tačiau tolimesnis žaidimas atpirko klaidas ir treneris vylėsi,kad jos nebepasikartos).

Šeimininkų gretose rezultayviausias buvo 16 taškų ir 15 atkovotų kamuolių surinkęs S.Baltrušaitis.14 taškų pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko P.Žekonis. T.Jorudo sąskaitoje 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

"Studentijos" gretose naudingiausiai sužaidė 20 taškų ir 8 atkovotus kamuolius surinkęs J.Budriūnas. 15 taškų, 6 perimti kamuoliai ir net 10 išprovuokuotų pražangų pridėjo N.Petravičius.

"Dumblas nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)"Banga" nesunkiai susitvarkė su "Studentija" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 21:43 val.)"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)Dar viena triuškinanti "Studentijos" pergalė (2009 vasario 17 d., antradienis, 22:13 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pralaimėjo rungtynes "Studentija" komandai (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)Trečia iš eilės "Studentija" pergalė (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 19:36 val.)"Kentus" komanda nesunkiai palaužė "Studentija" ekipos pasipriešinimą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Dumblas" po įnirtingos kovos iškovojo pergalę prieš "Bangą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:35 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Kėdainius" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)Tik pro pratęsimo "Studentijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:20 val.)