KM „Žalgiris“ vs Reunion (104:109)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“

2023 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 21:43 val., peržiūros: 321

Gruodžio 7 dieną Žalgirio krepšinio centro sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" (4/1) priemė svečius "Reunion" (3/3).

Pirmas dvi rungtynių minutes be klaidų gynėsi "Reunion", o minutės pertraukėlės paprašė KM "Žalgiris" prasidėjus trečiai minutei (0:4). Baigiantis ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė KM "Žalgiris" (2:8). "Reunion" turėjo 14 taškų persvarą, bet penkiese susirinkusiems "Reunion" vienam žaidėjui gavus traumą aikštėje svečiai liko keturiese ir taikliais tolimais metimais KM "Žalgiris" varžovus prisivijo (20:23).

Sužaidus pirmas dvi minutes antrame kėlinyje komandas skyrė tik vienas taškas (24:25). Ketvirtą minutę į aikštę grįžo nosies kraujavimą sustabdęs penktas "Reunion" žaidęjas. Netrukus minutės pertraukėlės paprašė KM "Žalgiris" (29:30). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Reunion", kuriem pavyko įgyti 10 taškų persvarą (35:45).

Trečiame kėlinyje pamažu persvarą didino "Žalgiris", prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 16 taškų (50:68). Visgi antroje kėlinio pusėje geriau žaidė KM "Žalgiris", protingai išnaudoję varžovų klaidas kėlinio pabaigoje skirtumą sumažino iki 8 taškų (66:74).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes vienu taškus varžovų persvarą sumažino šeimininkai (73:80). Baigiantis penktai minutei komandas skyrė tik keturi taškai (76:80), o KM "Žalgiris" paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis aštuntai minutei komandas skyrė tik du taškai (85:87). Rungtynių paskutinę minutę du taiklūs KM "Žalgiris" tritaškiai, o vienas jų su sirena išplėšė KM "Žalgiris" pratęsimą (93:93).

Rungtynių pratęsime užtikrintai žaidė "Reunion" ir iškovojo pergalę rezultatu 109:104.

Vytautas Žvirblis

Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“ (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Reunion“ ištraukė pratęsimą, kuriame T. Tamošiūno tritaškis atnešė pergalę (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:45 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)