BC „Straight“ vs Sparta (94:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 23 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus

2016 vasario 23 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 1119

Vasario 23 dieną, Petrašiūnų vidurinė mokyklos salėje vyko C lygos, reguliariosios J pogrupio rungtynės tarp vietos BC „Straight“ ir svečių „Sparta“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė taškas į tašką ir nei vienai nei kitai komandai nesiekė atitrūkti apčiuopiamesne persvara (45:45). Antroje rungtynių pusėje šeimininkų ekipai pagaliau pavyko susikrauti didesnę persvarą, kurios užteko pergalei švęsti rezultatu 94:86.

Komandos rungtynes pradėjo apylygiai ir po maždaug 2 minučių minimaliai pirmavo BC „Straight“ (8:7). Didžiąją kėlinuko dalį šeimininkams pavyko išsaugoti minimalią persvarą, tačiau baiginėjantis ketvirčiui „Sparta“ sugebėjo išlyginti rezultatą ir lygybė tarp komandų liko ir po sužaistų dešimties minučių – 20:20.

Antrame kėlinuke tęsėsi pirmojo ketvirčio scenarijus ir komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis neleisdamos viena kitai nutolti didesne persvara. Po pirmosios rungtynių dalies toliau rezultatas buvo lygus – 45:45.

Trečiojo kėlinuko pradžioje BC „Straight“ ekipai pavyko po truputį didinti savo pranašumą, kuris sužaidus tris minutes peržengė dviženklę ribą (60:48). Dviženklę persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti didžiąją kėlinuko dalį, tačiau nedidelis „Spartos“ spurtas ketvirčio gale leido sumažinti jų turimą deficitą iki vienženklio – 65:72.

Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavojingiau prie varžovų priartėti nepavyko ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 94:86.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris Edvinas Rinkevičius sakė: „Šiandien bandėme daug naujų dalykų, naują derinį. Ruošiamės atkrintamosioms varžyboms ir stengiamės daugiau rungtynes panaudoti kaip treniruotę, o ne pelnyti kuo daugiau taškų. O pergalę, manau, lėmė mūsų ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Po ilgosios pertraukos pasitarėme, kad norime pagreitinti žaidimą ir jau trečiojo kėlinuko pabaigoje matėsi, kad varžovai buvo pavargę, o tada mes po truputį pradėjome atsiplėšinėti ir iškovojome pergalę“

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 31 tšk., Arūnas Eitutis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Ungurys – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Navickas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Sparta: Juozas Kajokas – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 17 tšk. (5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 17 tšk., Robertas Talevičius – 16 tšk. (9 rezult. perd., 7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 12 tšk.

„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)Dramatiškoje kovoje iki paskutinių sekundžių, pergalę išplėšė „Akademijos“ krepšininkai (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:26 val.)BC „Straight“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)