AUTOZOOM vs BC SPURTAS (67:72)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Autozoom" nusileido "BC Sputrui"

"BC Spurto" lyderis P.Aleksonis veržiasi pro varžovą
2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 18:42 val., peržiūros: 5890

Šiandien (11-09), Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Aukso" lygos "A" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Autozoom" (šeimininkai) ir "BC Spurtas" (svečiai) ekipos. Aikštelės šeimininkai tik pirmajame kėlinyje turėjo ryškų pranašumą (20:12), vėliau svečiai žingsnis po žingsnio vijosi varžovus ir pasibaigus dvikovos laikui šventė pergalę rezultatu 67:72.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius du taškus, priešininkai atsakė keturiais iš eilės ir užvirė atkakli kova. Abi komandos pirmenybę teikė grumtynėms baudos aikštelėse ir iš toli mesdavo tik visiškai nedengiami. "BC Spurtas" krepšininkams pradžioje sunkiai sekėsi susikurti palankias sąlygas metimams, dėl to teko išvysti nemažai klaidų ir prarastų kamuolių. "Autozoom" kovotojai šiek tiek tiksliau atakavo ir po šio "įžanginio" kėlinio turėjo aštuonių taškų pranašumą 20:12.

Svečiai, persigrupavę puikiai pradėjo antrąjį kėlinį ir jau po kelėto minučių rezultatas buvo apylygis (22:21), jis ir išliko didžiąją kėlinio dalį (26:27, 31:33). "BC Spurto" sėkmė atėjo kartu su drausmingu žaidimu ir kibia gynyba, kurios neteko išvysti pirmajame ketvirtyje. "Autozoom" krepšininkai dažnai nesuprasdavo vienas kito ir dėl to įvykusios klaidos tik dar daugiau padėjo jų varžovams. Po pirmosios rungtynių pusės pirmavo jau svečiai 35:39.

Po ilgosios pertraukos situacija aikštėje keitėsi keletą kartų. Kėlinio pradžioje, naujų jėgų įgavę šeimininkai atstatė savo pranašumą (44:43, 48:44) ir taip dvikovai suteikė dar daugiau intrigos. Deja, "Autozoom" komanda lyderio vaidmenį užėmė neilgai. "BC Spurtas" sėkmingai sužaidė atkarpą ir keletu sėkmingų atakų persvėrė dvikovos svarstykles savo naudai (48:49, 48:56).

Rungtynių pabaigoje svečiai išsiskyrė norų laimėti ir užtikrintu žaidimu, neleidusiu priešininkams atsipūsti ar pagalvoti apie pergalę. Kad ir kiek "Autozoom" kovotojai priartėdavo prie svečių, pastarieji tolimu metimu sužlugdydavo visas besivejančiųjų viltis. Po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę šventė "BC Spurtas" 67:72.

"Autozoom"" gretose daugiausiai pasižymėjo G.Vasiliauskas, surinkęs 12 taškų ir atkovojęs net 18 kamuolių.

"BC Spurtas" ekipoje nesulaikomas buvo P.Aleksonis, surinkęs 32 taškus (6 atk. kam., 9 išprovokuotos pražangos).

"Autofanai" įveikė "BC Spurtą" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Varaida" nugalėjo "BC Spurtas" ekipą (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 01:28 val.)"Autozoom" iškovojo pirmąją pergalę II ture (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 19:04 val.)"Kauno SRC" su kaupu atsirevanšavo "BC Spurtas" komandai (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Kentus" tik po pratęsimo palaužė "BC Spurtą" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 19:39 val.)Autozoom" ekipai ir vėl nepasisekė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)"AUTOZOOM" nepaliko vilčių "BC Tas Kiemas" (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 19:25 val.)"Bangos energetika & Diremta" be vargo susidorojo su "BC Spurto" komanda (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Kėdainiai" įveikė "Autozoom" penketą (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)