SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM vs GRIZLIAI (74:60)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinyje spurtavę "Sporto manija" žaidėjai iškovojo nelengvą pergalę

2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 23:37 val., peržiūros: 2265

Gegužės 20 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje antrą kartą susitiko „Sporto manija&Ekodora&FSM“(šeim.) ir „Grizliai“(svečiai). Pirmas rungtynes laimėję „Grizliai“ turėjo šiokį tokį moralinį pranašumą, tačiau šį kartą žaidė svečiuose. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gražų, lygiavertį žaidimą, tad lyderis per daug neišsiskyrė. Tik ketvirtame kėlinyje spurtavę „Sporto manija&Ekodora&FSM“ laimėjo atkarpą 11:2 ir palaužė varžovus, kuriems nė nespėjus atsigauti dar viena atkarpa 15:2 sužlugdė visas likusias viltis. Per likusias kelias minutes niekas nepakito, tad pergalę rezultatu 74:60 iškovojo „Sporto manija&Ekodora&FSM“ ekipa.

Pirmoji rungtynių pusė aikštėje buvo rami ir lygi – abi ekipos bandė laimę iš įvairių distancijų, tačiau nei vienai iš jų fortūna didelės šypsenos nerodė. Tiesa, „Grizlių“ ekipai keliskart buvo pavykę nutolti per 4-5 taškus, tačiau išlaikyti ar sustiprinti šios persvaros nepavyko. Po dviejų kėlinių skirtumas buvo minimalus – 33:34, o priekyje laikėsi „Grizlių“ ekipa.

Trečią kėlinuką sėkmingiau pradėję šeimininkai spurtavo, ir dar kėlinio viduryje susirinko 4 taškų persvarą (45:41), tačiau sėkmė šeimininkams ir vėl nesišypsojo, tad iki kėlinio galo svečiai dar atgavo pranašumą, bei pasididino jį iki 4 taškų (47:51).

Lemiamą kėlinį pradėję spurtu 5:0 šeimininkai bemat išsiveržė į priekį, tačiau sumetęs abu baudos metimus A.Budrys („Grizliai“) sugražino savo ekipai minimalų pranašumą. Deja, neilgam – iškart poto sukrovę dar 6 sausus taškus šeimininkai išsiveržė į priekį, o „Grizliams“ deramai į tai neatsakius, pranašumas bemat užaugo net iki 18 taškų (73:55). Iki rungtynių pabaigos buvo likusios dar 2 minutės, tačiau „Grizliai“ nebesugebėjo atsigauti, tad rungtynes rezultatu 74:60 laimėjo „Sporto manija&Ekodora&FSM“.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų trenerio asistentas Modestas Vaškūnas teigė, jog abi komandos labai apylygės. „Dabar rezultatas lygus, ir viskas spręsis trečiose rungtynėse“ džiaugdamasis pergale šyptelėjo jis.

„Grizlių“ trenerio Andriaus Butkaus komentaras : „Ketvirtame kėlinyje mūsų komandai tiesiog pritrūko susikaupimo. Praleidom varžovus ginyboje, o poto priešininkams pradėjo šypsotis sėkmė. Trumpa atkarpa viską ir nulėmė.“

Naudingiausiai šeimininkų gretose sužaidė L.Akstinavičius (26 taškai, 10 atk. kamuolių, 36 naudingumo balai) bei T.Čerba (17 taškų, 13 naudingumo balų).

"Grizlių" gretose išsiskyrė A.Budrys sukaupęs 29 taškus, išprovokavęs 10 pražangų, surinkęs 10 kamuolių bei 39 naudingumo balus ir trigubą dublį.

Ketvirtajame kėlinyje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" nušlavė "Robotukų Armiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 23:46 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinuke pranoko "Nanas" ekipą (2012 sausio 31 d., antradienis, 00:23 val.)Trys "Spartos" žaidėjai pratęsimo pabaigoje palaužė "Grizlius" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 23:07 val.)Po atkaklios kovos "Sporto manija & Ekodora & FSM" išvargo kelialapį į pusfinalį (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "Naną" (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" minimalia persvara iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:36 val.)Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)Nesunkiai pasiekta "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" komandos pergalė (2011 lapkričio 25 d., penktadienis, 22:23 val.)"Grizliai" nugalėjo "Sporto Manija & Ekodora & FSM" ir serijoje išsiveržė 1-0 (2012 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:17 val.)