Chemcentras vs Lemora (108:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 1245

Sausio 10 dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Chemcentras“ priemė svečius „Lemorą“. Abi komandos buvo iškovoję po penkias pergales ir po šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gan nerezultatyviai. Sužaidus dvi su puse minutės rezultatu 0:5 pirmavo „Lemora“. Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Chemcentras“ (2:5). Penktą minutę komandas skyrė keturi taškai (4:8). Netrukus spurtą pradėjo „Chemcentras“, kuris pelnė 11 taškų be atsako (15:8). Į tai aštuntą minutę taikliu metimu atsakė „Lemora“ (15:11). Kėlinio pabaigoje „Chemcentras“ gynėsi be klaidų, o patys padidino persvarą iki 11 taškų (22:11).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai (22:13). Vėliau persvara pamažu augo „Chemcentro“ naudai. Trečią minutę komandas skyrė 14 taškų (29:15). Netrukus du taiklūs tolimu „Lemoros“ metimai padėjo jiems sumažinti varžovų persvarą iki 10 taškų (31:21). Į tai dviem taikliais metimais atsakė „Chemcentras“ (36:21). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Devintą minutę komandas skyrė 15 taškų (49:34). Ketvirčio pabaigoje penki be atsako pelnyti taškai padėjo „Chemcentrui“ padidinti persvarą iki 20 taškų (54:34).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tolimu metimu (57:34). Trečią minutę „Lemora“ sumažino varžovų persvarą iki 18 taškų (57:39). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 21 taškas (64:43). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (67:46). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 24 taškai (73:49). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Lemora“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą penkiais taškais (73:54).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (78:61). Trečią minutę spurtą pradėjo „Chemcentras“, kuris pelnė 14 taškų be atsako (92:61). Prasidėjus antrai kėlinio pusei varžovų spurtą nutraukė „Lemora“ (92:63), bet į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais tolimais metimais (98:63). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Lemora“ (98:70). Paskutines dvi minutes „Chemcentras“ gynėsi be klaidų, o 10 pelnytų be atsako taškų padidino šeimininkų persvarą iki 38 taškų (108:70)

“Chemcentras“ iškovojo šeštą pergalę, o „Lemora“ pralaimėjo septintą kartą.

„Chemcentro“ treneris T. Jonkus: „Rungtynių pradžioje silpniau žaidėme gynyboje, varžovai jas pradėjo rezultatu 0:5. Priverčiau komandą, kad aktyviau gynyboje padirbėtų. Tada išsijudinome. Mes pradėjome greičiau bėgti, geriau pataikyti. Tada skirtumas didėjo ir liko tik laikyti žaidimą savo rankose ir nedaryti klaidų, kurias kai kuriais momentais padarėme. Išlaikėme, padidinome persvarą, tai sakyčiau, kad komanda atidirbo gerai. Dabar reikia ruoštis sekančiom rungtynėm, kada kovosime grupėje dėl trečios vietos. Noriu komandai palinkėti susikaupimo prieš tas rungtynes.“

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 35 tšk., Lukas Šaulevičius – 19 tšk., Tomas Grigalevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Vyšniauskas – 13 tšk., Saulius Kepežinskas – 11 tšk., Audrius Gagiškis – 10 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Lemora: Rokas Žalys – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Čeida – 15 tšk., Giedrius Merkevičius – 11 tšk.

„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)