R2P Sport – 2 vs Šilainiai – 2 (96:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“

2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 00:17 val., peržiūros: 991

Antradienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse "R2P Sport – 2" savo aikštėje egzaminavo "Šilainius – 2". Šeimininkai didžiąją rungtynių dalį savo rankose užtikrintai laikė rungtynių kontrolę ir varžovų stengėsi neprileisti pernelyg arti. Ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipas skyrė 19 taškų. Nors svečiai rungtynėms baigiantis kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tai fakto iš esmės nepakeitė – "R2P Sport – 2" į savo sąskaitą įsirašė pergalę rezultatu (96:81).

Susitikimą užtikrinčiau pradėjo "R2P Sport – 2" krepšininkai. Jie greitai pelnė 7-is taškus, o patys praleido tik tris (7:3). Neilgai trukus skirtumas tarp komandų dar labiau šoktelėjo (14:8). Vaizdas aikštėje nesikeitė ir kėliniui persiritus į antrą pusę – šeimininkai didino atotrūkį, o "Šilainiai – 2" stengėsi neleisti varžovams dar labiau pabėgti. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių "R2P Sport – 2" turėjo 7-ių taškų pranašumą (25:18).

Antrąjį kėlinį "Šilainiai – 2" pradėjo užtikrintai ir laimėjo trumpą atkarpą rezultatu 3:8, o skirtumas tarp komandų sumenko iki dviejų taškų (28:26). Tačiau ilgai laukti šeimininkų atsako nereikėjo. Jie spurtavo 12:2 ir riba skirianti komandas labai greitai padidėjo iki 12-os taškų (40:28). Kėliniui baigiantis svečiai kiek susitelkė ir sugebėjo savo deficitą sumažinti iki vienženklio (44:35).

Antrąją rungtynių dalį komandos pradėjo dar didesne sparta nei susitikimo pradžioje. Gynyba liko antraplaniame vaidmenyje, o visas dėmesys buvo sutelktas į puolimą. Toks žaidimo stilius pasirodė daug parankesnis "R2P Sport – 2" komandai. Puikus šeimininkų pasirodymas puolime leido jiems per ketvirtį surinkti net 33 taškus. Nors "Šilainiai – 2" taip pat nestoviniavo vietoje, tačiau jų 28-ių taškų pasirodė per mažai, kad skirtumas prieš lemiamą ketvirtį bent kiek sumažėtų (77:63).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui skirtumas tarp komandų padidėjo iki 19-os taškų (82:63). Tačiau "Šilainiai – 2" sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 4:12 ir skirtumas sumažėjo iki 11-os taškų (86:75). Vis tik, pamatę, kad varžovai neketina pasiduoti be kovos "R2P Sport – 2" krepšininkai vėl pradėjo rungtyniauti labiau sisitelkę. Tai padėjo šeimininkams sustabdyti skirtumo mažėjimą bei iškovoti pergalę rezultatu (96:81).

Po rungtynių "Šilainių – 2" komandos treneris Vitoldas Kapočius sakė: "Mūsų komanda paskutiniu metu turi pakankamai nemažai rungtynių, turėjome ir vakar, todėl gal kiek jaučiasi fizinis nuovargis. To pasekoje buvo silpnesnė gynyba, o varžovai ėmė žaisti "aštriau" ir pabėjo į priekį. Tikėjomės rimtos kovos, tačiau tikrai jautėsi nuovargis ir iš principo buvome nusiteikę galimam pralaimėjimui".

R2P Sport – 2: Linas Akstinavičius – 42 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Robertas Stankus – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 12 tšk., Arvydas Račkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Šilainiai – 2: Tomas Kivyta – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Vitoldas Kapočius – 21 tšk., Tadas Vaitkūnas – 12 tšk., Vaidas Dambauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:50 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)