Hidraulinės sistemos vs UB Solar (94:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lygos rekordą pagerinęs Sauliaus Klimkevičius su pelnytais 94 taškais atnešė dar vieną pergalę „Hidraulinėms sistemoms“

2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 16:58 val., peržiūros: 371

Sekmadieni, gruodžio 3 d. Kauno technologijų mokymo centre įvyko Įmonių lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Hidraulinės sistemos“ bei svečių- „UB Solar“

Pirmojoje rungtynių pusėje, „UB Solar“ sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynės. Tuo pasinaudoję šeimininkai iš karto perėmė iniciatyvą. Iniciatyvos pradininkas, gimtadienį švenčiantis Saulius Klimkevičius, kuris svečių nepasigailėjo ir per pirmąją rungtynių pusę "Supurtė" visus „Hidraulinės sistemos“ taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių: 67:27.

Antrojoje rungtynių pusėje, pagerinę pataikymą iš žaidimo „UB Solar“ pavyko sumažinti skirtumą tarp komandų. Tačiau to nepakako. Ir toliau nesustabdomai žaidęs Saulius Klimkevičius vedė savo komanda į užtikrintą pergalę pelnydamas visus „Hidraulinės sistemos“ taškus.

Galutinis rungtynių rezultatas: 94:67 (45:10, 22:17, 11:16, 16:24).

Pakalbinome rungtynių herojų Saulių Klimkevičių, kuris taip pat šią dieną šventė ir 40-ties metų jubiliejų:

Prieš kelerius metus buvai įmetęs 81 tašką, o šiandien net 94. Kam ir kaip komandoje kilo mintis surengti dar vieną tokį panašų pasirodymą?

- Visa tai sugalvojo draugeliai, kurie taip nusprendė pasveikinti su 40-ties metų jubiliejumi :)

Prieš rungtynes sekretoriatui registruojant žaidėjus, sulaukei sveikinimų bei linkėjimų gimtadienio proga. Ar nebuvo nuogastąvimų dėl galutinio rezultato, kad varžovai perpras situaciją sutelkdami dėmesį gindamiesi vien tik į tavo gynybą, palikdami visiškai be dėmesio tavo komandos draugus?

- Tai taip ir buvo bet tik trečiame kėlinyje kada varžovai suprasto kas vyksta. Gerai kad rungtynių pradžioje beveik viskas sukrito, nes paskui tai šiek tiek apleido jėgos, nes vistik metai daro savo. Planas buvo pelnyti 100 taškų bet "nepaėjo" :)

Dar kartą sveikiname su gimtadienio ir puikiu pasirodymu krepšinio aikštelėje.

Tadas Malinauskas

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)Dviem J. Goštauto dėjimais paženklintose rungtynėse nesunki „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)KKL taurės finalo pakartojime nesulaikomas J. Goštautas, pratęsimas ir „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Scandagra“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)